Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Lányok ha kinyalnak, hány...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok ha kinyalnak, hány orgazmusotok szokott lenni, meddig bírjátok, a pasi hagyja abba vagy ti állítjátok le?

Figyelt kérdés
A mostani pasim nagyon szeret nyalni és jól is csinálja, de én max 3 orgazmusig bírom aztán le kell állítanom, mert már nem olyan jó érzés, és ő ezen csodálkozni szokott. Ha egyszer elmegyek azután is néha majdnem mondom, hogy inkább hagyja abba, mert nem jó érzés de aztán ez elmúlik és újra jó lesz de a második vagy harmadik után már nem bírom, attól is félek hogy bepisilek, mert kicsit olyan érzés is, meg fura, nem mondanám hogy fáj de majdnem. Veletek is szokott ilyen előfordulni? Mit szoktatok csinálni?

2022. jan. 27. 20:19
 1/7 anonim ***** válasza:
82%
1-2,ha már elég akkor szólok
2022. jan. 27. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
64%
Nyalástól még nem volt sajnos orgazmusom
2022. jan. 27. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
70%
Változó, de kell közte egy kis pihenőidő mert túl érzékennyé válik egyből orgazmus után.
2022. jan. 27. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Nekem 3 a max, de az kb hullámokban jön egymás után, ha nem áll le. Már ismer, ritkán húzza tovább, de akkor leállítom, mert már inkább fájdalmas, mint jó.
2022. jan. 27. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
1-nél általában megállunk, de 3 is van néha, de ez a legtöbb amit kibírok. Általában a második után szinte azonnal érzem hogy nem tudom leállítani és jön a harmadik. Annyira kimerülök hogy esély sincs a folytatásra meg nem is esik már jól.
2022. jan. 27. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
75%

Idáig egy olyan barátnőm volt aki végtelenre volt állítva, akkármeddig bírta. Egyre rövidebb idők alatt sorozatban élvezett, a végén szinte megállás nélkül. Volt, hogy másfél órát csináltam, a végére azt hittem leesik a nyelvem, még másnap is fájt.

De a többi csajnál azt tapasztaltam, ha elélveznek akkor eltolják a fejem mert utánna túl érzékeny. Kell pár perc és csak utána lehet folytatni.

2022. jan. 28. 04:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
1, mert amint elélvezek a nyelvétől azonnal akarom magamban érezni a farkát. Akkor jön a 2.
2022. jan. 28. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!