Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » A barátommal elég jó kapcsolat...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátommal elég jó kapcsolatom van és nagyon szeretem. Azonban korán imerkedtünk meg ő 28 én 15 voltam (3 éve együtt). De az elején kielégítettem orálisan és ő meg soha, de minden szexnél kérte. Az a véleménye hogy nekem az elég, ha jól megdug. ?

Figyelt kérdés

2022. jan. 30. 01:15
1 2
 1/17 A kérdező kommentje:
Most is nagyon szereti az orális szexet, de mivel erőlteti, ő cserébe még sosem csinálta és én nkm még sohasem volt orgazmusom undorodom az egész dologtól. Most volt abortuszok tőle és mivel nem tudunk szexelni muszáj mindig kielégítenem :)
2022. jan. 30. 01:20
 2/17 anonim ***** válasza:
100%

A pasid egy önző dög. Ezzel a hozzáállással egy 30as nő kiröhögné. A személyedben viszont talált egy naiv fiatal kis..... akit jól kihasználhat.


Nem az a véleménye hogy neked ez elég. Hanem csak pont leszraja hogy neked mi kell.

2022. jan. 30. 01:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
95%
15 évesen egy 30 évessel, volt abortusz is 18 éves korodra.... Ez szép karrier. Szülők hol vannak ilyenkor? Bár szerintem ez fake "kérdés".
2022. jan. 30. 01:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
100%

3 éve együtt, de még sosem volt orgazmusod, ellenben most volt egy abortuszod tőle?

Itt valami piszkosul nincs rendben.

Magyarán, neki marha jó 3 éve, terád egyáltalán nem figyel, teherbe ejt, és még követelőzik is.

Ez egy állat.

Dobd ki a francba azonnal.


Az élet még előtted áll, tiéd a világ!

2022. jan. 30. 01:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
83%
Ennyire hulye lány nem létezik. Szerintem is fake a kérdés. :D
2022. jan. 30. 01:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
38%
Szerintem nem kellett volna abortuszra menni. Olyan szép csaladotok lehetne. Plusz most elég jó állami támogatások is vannak
2022. jan. 30. 02:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
100%
Jól kihasznál 15 évesen
2022. jan. 30. 02:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 Oldfire ***** válasza:
100%
Dobd ki.tönkre fogja tenni az életedet. Ha, még nem tette.
2022. jan. 30. 05:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
100%
Tényleg de jól megdughat ha még sohasem volt tőle orgazmusod. De ha neked így jó akkor így jó, menj hozzá feleségül, azt a néhány évtizedet is ki fogod bírni orgazmus nélkül ha muszáj lesz.
2022. jan. 30. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
100%

Milyen jó hogy meg tudja mondani neked hogy mit szeretnél...


Az ilyen egy kapcsolatban nem oké!

2022. jan. 30. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!