Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Lidokainos spray használata...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lidokainos spray használata együttlétekhez? Valaki szexel így rendszeresen?

Figyelt kérdés

A helyzet a következő: nem vagyok egyáltalán tapasztalatlan, elég sok partnerem és barátnőm is volt már, de egy dolog változatlan: nagyon hamar elélvezek mindig, szextől, oráltól, maszturbálástól is. Már fel is adtam, hogy tudok rajta változtatni, mert sokszor próbáltam trükköket, és a próbálkozástól csak méghamarabb elsültem, nemhogy jobb legyen.

Kb 2 hónapja vettem rá magam, hogy veszek egy ilyen lidokainos sprayt szexshopból. Azóta csak maszti van, partnerem nincs, meg félek is kicsit, nehogy őt is érzéstelenítse, aztán ha rájön, bénának fog gondolni. De azt kell hogy mondjam, nekem nagyon jó tapasztalataim vannak vele. Befújom körbe a makkom mindeütt, úgyhagyom 2-3 percet, miután beszívódik, szárazra törlöm. Igen, érzésteleníti a makkom, de egyáltalán nem zsibbasztja el teljesen a farkam, élvezetes így is a maszti. 15-20 percet bírom simán úgy, hogy hevesen maszturbálok, vagy izgatom magam a műpuncival, spray nélkül 1 perc után már lassítanom kell. És az orgazmus pillanatában ugyanolyan jó érzés, sőt, még jobb, mert "sokáig" bírtam.

Na ezek a tapasztalatok, kérdés, hogy vajon egy nővel is ugyanilyen jól működne ez a szex, és bírnám viszonylag hosszabb ideig, és hogy nem érzéstelenítené e a száját vagy a punciját neki is? Persze ha gumival csináljuk, akkor ez sem lenne gond, de azt hiszem, a spray plusz gumi kombóval már nem lenne merevedésem. Szóval tapasztalatok?



2022. jan. 30. 14:31
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
érzésteleníti a nőt is, én egyszer próbáltam és azonnal feltűnt a partneremnek
2022. jan. 30. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

1es

És zavaró volt neki nagyon?

2022. jan. 30. 14:36
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
igen
2022. jan. 30. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Agyat növessz inkább!

18 évesen próbáltad lidokainos gumit. Fel sem állt a farkam...

2022. jan. 30. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

4es

Nekem írod, hogy növesszek agyat? Mit akarsz ezzel mondani? Nekem feláll a spray-el is.

2022. jan. 30. 17:52
 6/6 anonim ***** válasza:
1x probaltam... Azonnal le lankadtam... Semmi ertelmet nem latom
2022. febr. 8. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!