Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Kicsi a pénisz pumpa mit...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kicsi a pénisz pumpa mit csináljak ?

Figyelt kérdés

Ma vettem 1 pénisz pumpát jó érzés használni de nem gondoltam ,hogy kicsi lesz most vigyem vissza vagy mit csináljak ? A dobozt ott hagytam a boltba de az eladó ismer



F28



2022. febr. 3. 17:00
 1/6 anonim ***** válasza:
91%
Higiéniai okokból ilyesmiket nem vesznek vissza szerintem.
2022. febr. 3. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Az lehet
2022. febr. 3. 17:19
 3/6 anonim ***** válasza:

Ezt nem teljesen értem...

Az odáig oké, hogy vettél egy ilyen cuccost, és használtad is.

De akkor, hogy használtad, ha végül kicsi lett?! Pontosan mi lett kicsi, vagy közben összement?

Mert ha a vásárolt cucc bizonyult kicsinek, az nem azt jelenti, hogy nincs is rá szükséged?!... :,D

2022. febr. 3. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

3# Akkor helyesbítek


A pumpára azt hittem jó lesz mert nagyobb mint a farkam de végig ér benne és még tudna benne nőni ha nagyobb lenne

2022. febr. 3. 18:02
 5/6 anonim ***** válasza:
Cseréld be egy ipari porszivora:-)
2022. febr. 3. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
5# Az lesz de az a jövő hetet is ki szívja belőlem :D :D
2022. febr. 3. 18:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!