Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Mi a vélemenyetek egy olyan...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a vélemenyetek egy olyan férfiról, aki gyakran jár nővé nevelésre dominához?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Lányoknak szól a kérdés.


Mi a vélemenyetek egy ilyen pasiról? 30 éves. Nővé nevelésre szokott járni. Vannak női ruhái. Saját dildója. Stb


Kort is írjatok


2022. febr. 16. 09:31
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
57%
Ma kihagyom az ebédet. :(
2022. febr. 16. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
100%

Más az elfogadás, és más, hogy szeretnélek-e párnak. Én a hidegen hagyra szavaztam. Felőlem mindenki azt csinál, amit akar. De párkapcsolatot nem kezdenék veled.

Az viszont külön nem tetszik, hogy az ilyen típusú emberek mindig kikövetelik maguknak az elfogadást, de ők maguk egyáltalán nem elfogadók. Te miért nem tudod elfogadni, hogy sok embernek ez már sok, és nem tetszik nekik?

Az más, hogy a környezeted véleménye érdekel, ez rendben van, de minek jössz ide gyk-ra idegeneket kérdezgetni, aztán meg fájlalni, hogy nem támogatnak? Az, hogy a barátaidtól, családodtól elvárod, szeretnéd, hogy elfogadjanak, az érthető, de vadidegenek véleménye ne érdekeljen, és ne is várd el, hogy tapsikoljanak minden hülyeségért, amit kitalálsz. Biztos neked is van ízlésed, és fel tudsz sorolni dolgokat, amiket nem szeretsz másokon/másokban. Ez pont ilyen.

2022. febr. 16. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 A kérdező kommentje:

Utolsó: azért a "levegő is kár belé" beszolás az sztem túl megy az elgogadáson. Lehet kevésbé sertően is kommentelni.


Én el is fogadok normális véleményt. Nekem se tetszik sok minden.

2022. febr. 16. 12:30
 14/17 anonim ***** válasza:
64%
Nem betegsév ez, hiaba obegattok. Amig nem tesz ezzel kárt magában vagy másban, es kolcsonos beleegyezes es oromszerzes van, akkor mitol lenne beteg?
2022. febr. 16. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
Ha neked ez jó akkor csináld. Sok embernek van valami "hülyesége", amit nem mondanak el. Nekem a harisnyás lábak a gyengéim.
2022. febr. 16. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
65%
Nekem ez már nagyon komfortzónán kívüli dolog, pedig LMBTQ+ tag vagyok…
2022. febr. 16. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:

Én sub férfi vagyok, domináns nőt keresek, többek közt ez is érdekel, ami itt le van írva.

Férfias férfi, rendezett külső, 30 éves vagyok.

Írjon, aki szeretne :)

2022. febr. 16. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!