Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Mennyire figyeltek oda, hogy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire figyeltek oda, hogy hova megy a sperma, mikor elélveztek?

Figyelt kérdés
Elsősorban a maszturbálásra gondolok, de szexre is. Általában bekészítek egy papírtörlőt, vagy zsepit, hogy abba élvezzek, de nem mindig sikerül, van, hogy túllövök a célon szó szerint, vagy a nagy izgalomban nem jutok odáig, hogy odategyem a zsepit. Szóval megmondom őszintén, gyakran előfordul, hogy ráélvezek a lepedőre, paplanra, a székre, vagy éppen a szőnyegre, és nem csinálok belőle nagy ügyet, legtöbbször, ha megszárad, nyoma sem marad. Szexnél viszont egyszer úgy sikerült, hogy olyan pózban voltam, hogy már nem sikerült a barátnőmre irányítani a cuccot, és a lepedőjére gecciztem. Aztán utána teljesen kiakadt, hogy miért tettem ezt, és hogy azonnal ki kell cserélje az ágyneműt, stb. Én meg néztem, hogy mivan. Ti hogy álltok ehhez a dologhoz?

2022. febr. 17. 19:25
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
86%
Te igénytelen vagy, ő meg nem.
2022. febr. 17. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
87%
Neked kellemes megszáradt g.cifoltos ágyban aludni? Ha a válasz igen, akkor életbe lép az 1# válasz.
2022. febr. 17. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:
Ugyan már, semmi nyoma nem marad legtöbbször. És eléggé megölte a hangulatot utána a hisztivel.
2022. febr. 17. 19:57
 4/16 anonim ***** válasza:
97%

Ami neked hiszti, az neki igény (!)


Ma is tanultál valamit a nők természetéről.

2022. febr. 17. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
38%
De...hagyjuk már, én fiatalabb koromban mindig a zoknimba vertem, utána ledobtam a földre, reggel felvéve semmi baja nem volt, ugyanez gatyaval, poloval...az a csaj kérdező valami gyík lehet/lehetett, több lánynál is észrevettem, hogy aki nem nyeli le az nagyon játsza magát, hogy jaj ide ment, oda ment fúj, furcsa, hogy eddig csak azok a lányok szoltak rám akik nem nyeltek le, hogy izzadt lett az ágynemű lekell cserélni....persze....azok meg akik lenyeltek szrtak rá, hogy hova lőttem párnára, takarora, lepedőre...letoroltuk és kész, nem finnyáskodtak. Mondjuk amikor a hakujra ment azt nem díjazták...
2022. febr. 17. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:

5ös

Ahogy mondod, én is így látom.

2022. febr. 17. 20:08
 7/16 anonim ***** válasza:
68%

5# Igen, alapvetően két "iskolája" van a sperma földet vagy bármi mást érését illetően:

Az egyik a "mindegy hova, akár szájba, csak hajra ne"

A másik szerint csak zsepibe mehet és ahhoz is úgy érhetsz hozzá, ha előtte kézfertőtlenítettél

2022. febr. 17. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
68%

Pedig marad nyoma, nálunk is volt, hogy ágyneműre ment…

Ettől függetlenül nem undorító, meg nem fogok emiatt kiabálni, ha véletlenül így sikerült, de én is kimosnám másnap az ágyneműt

Mondjuk nálunk ez nem para, mert vagy gumiba megy el, vagy testre-szájba, de én nem nyelem le, letöröljük max a testéről

Van zsepi kész

Hajra se akadok ki ha véletlen volt, de azt rögtön kimosom vízzel, amennyire lehet, hogy ne kelljen hajat mosni

2022. febr. 17. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
71%
De van nyoma! Szaga meg főleg! Lehet, hogy te már nem érzed, mert egy spermában élsz..
2022. febr. 17. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
27%

hát ha kiszárad, akkor semmi baja nem lesz a lepedőnek, és főleg nem lesz büdös

persze azt nem mondom hogy szándékosan össze kell g****izni

2022. febr. 18. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!