Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Spriccelő Punci, milyen az íze?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Spriccelő Punci, milyen az íze?

Figyelt kérdés

sziasztok :D

tapasztalt fiúk véleményét várom arról, hogy milyen íze van a spriccelő punci nedvének :)


Keserű?

Sós?

Savanyú?


2010. szept. 11. 19:17
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
Igaz én még nem ízleltem, de szerintem semmilyen. Mivel az egy "steril" elválasztású nedv.
2010. szept. 11. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
Én ismerek ilyen lányt aki ha megizgassa a punciját már spritcel is.Az íze olyan mint a vízeleté szerintem.
2010. szept. 11. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:

19:43 ivott már pisit hogy így tudja? xD

Szerintem olyan lehet mint a punci nedv hát ha onna jön az is... :D De jó lenne én is eltudnék úgy menni mondjuk már csak egy sima szex közbeni orgazmussal is megelégednék xD

2010. szept. 11. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim válasza:
nem olyan rossz, nekem kicsit savanykás-kesernyés volt... bár szerintem ez személy kérdése. Mindenkinek más. (szerintem)
2010. szept. 11. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:

Tenyleg, sok ertelmetlen barom van itt. A legtobbjuk ilyen jellegu kerdeseket tesz fel, leginkabb azert, mert puncit meg az eleteben nem latott, de, meg ha latott is, sokat nem tudott vele kezdeni.


Ocsem, ha nincs nod, es nem tudsz osszeszedni se egyet, menj el k*rvazni, es tapasztald ki...

2010. szept. 11. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:

19:43 ivott már pisit hogy így tudja? xD

Szerintem olyan lehet mint a punci nedv hát ha onna jön az is... :D De jó lenne én is eltudnék úgy menni mondjuk már csak egy sima szex közbeni orgazmussal is megelégednék xD



Igen ittam már,mert megkértem a jelemlegi barátnőm hogy probáljuk ki ezért van viszonyitási alapom.

2010. szept. 12. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 A kérdező kommentje:

konkrétabb válaszok? :)

amúgy 19/l vok..:)

2010. szept. 12. 12:45
 18/20 anonim ***** válasza:
Szerintem kóstold meg.Az a tuti!;)
2010. szept. 13. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
Szeretném megízlelni a spiccelő puncid ízét és szeretném megmondani,hogy milyen volt az íze!!!!!!
2010. szept. 13. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim válasza:
nem kóstoltam, de az érzés, amikor jön, az valami mennyei...... Szaga kicsit tényleg a pisiére hasonlít, csak mégis másabb, talán szúrósabb szaga van!
2011. aug. 12. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!