Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » A mozgássérültek hogy oldják...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A mozgássérültek hogy oldják meg a szexuális együttlétet?

Figyelt kérdés
Ismerek egyet, amelyik valamilyen csoda folytán 3 gyereket is összehozott. Meg egy másikat akinek állítása szerint voltak női. Akár hányszor érdeklődtem nem kaptam erre választ. Azt tudom elképzelni hogy meglovagolja a nő, vagy kanalaznak. De sok aktivitást nem nagyon tudok elképzelni az ő részükről az ágyban.
2022. febr. 21. 23:05
 1/10 anonim ***** válasza:
77%

Ha már 2 pózt is el tudsz képzelni, akkor mi a csoda benne?

Gyerekcsináláshoz nem kell sok aktivitás.

2022. febr. 21. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
81%
Mondjuk az nekem se fér a fejembe, hogy amikor testileg teljesen ép, átlagos kinézetű, anyagilag biztos embernek nem jut nő, akkor egy mozgássérült hogy tud csajozni. Mert tegyük fel hogy jófej meg rendes, de ilyenből van ezer jóképű pasi is. Meg hagyjuk hogy csak a belső számìt, ismerek nagyon sok kedves embert, de mégse jönnék velük össze. Ezt csak úgy tudnám elképzelni, hogy utólag lett valaki ilyen.
2022. febr. 21. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
A nője nem százas, szektás meg oltás ellenes. Szóval nem meglepő.
2022. febr. 21. 23:16
 4/10 A kérdező kommentje:
Amúgy tudna mozogni rendesen, ha edzené magát. Csak hagyja magát leépülni.
2022. febr. 21. 23:23
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
2022-ben azért ez a sötétség elég gáz...
2022. febr. 21. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Általában azoknál a legnagyobb a sötétség, akik erősen vallásosak.
2022. febr. 21. 23:27
 7/10 A kérdező kommentje:
Meg hát a munkahelyemen, ahová bejárok rengeteg sötét, bogár agyú van.
2022. febr. 21. 23:31
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

A lovaglás már egy póz, s nem egyforma az emberek mozgáskorlátozottságának a mértéke.

#2 hát pedig látod barátom, nem a külső számít, meg nem is a pénz, hanem a személyiség, kisugárzás, stílus, egyéniség. Attól hogy valaki "rendes srác" még nem lesz csak ettől vonzó a nők szemében.

2022. febr. 22. 01:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Szerintem meg a jó külső az ami a "karizma, illetve "intelligencia" illuzióját kelti.
2022. febr. 22. 16:22
 10/10 anonim ***** válasza:
#9 ja, egészen addig amíg az illető meg nem szólal 😂 A viselkedés, a kommunikáció, az egyes szituációkra történő reakció az amiből az emberek lemérik a másik intelligenciáját a hétköznapokban nem a "jó külsőből".
2022. febr. 22. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!