Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Hány lányt dughatott/castingol...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hány lányt dughatott/castingolhatott Pierre Woodman eddig?

Figyelt kérdés

2022. febr. 22. 21:03
 1/7 anonim ***** válasza:
0%
Kérdezd meg tőle 😂 szerintem olyan 100-as nagyságrend lehet.
2022. febr. 22. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100? Az 500hoz kozelebb van szerintem, mint a 100 hoz ( értsd, a 301 is közelebb van már)
2022. febr. 22. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Kb ezer castingos filmje van
2022. febr. 22. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

#1 nagyon nem

Régebben néztem az oldalát kb 1500 castingja van és az mind különböző nőkkel

2022. febr. 23. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
És a legvicesebb az egészben, hogy mindezt nem tudta volna összehozni a nők asszisztálása nélkül, szóval ennyit arról hogy a csúnya vomosz férfiak hibája...
2022. febr. 24. 02:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

2009 decemberéig, 3774 lány volt meg neki.


"Kedves Pierre, azt híreszteli magáról, hogy háromezer lánnyal volt már szexuális kapcsolata. Ha csak a fele igaz, számomra akkor is hihetetlen. De azért kíváncsi lennék arra is, hogy hány tartós kapcsolatottal büszkélkedhet?


Először is megnyugtatom, a híresztelés igaz. Szívesen számolok. Az ezredik lánnyal 1995-ben, a kétezredikkel 1999-ben, a háromezredikkel 2005-ben feküdtem le, most 3774-nél tartok. Tizennégy évesen vesztettem el a szüzességemet, összesen tíz hosszabb kapcsolatom volt. Hét barátnőt és három feleséget fogyasztottam el eddig. Sophie-val nyolc éve vagyunk együtt, nem veszekszünk, így ő lesz a negyedik feleségem, ha újra esküvőre adnám a fejem. "


Forrás:

[link]

2022. nov. 7. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Micsoda nők vannak, akiknek ilyen pasi kell férjnek. Igénytelenek. Ha ő lenne az utolsó férfi, akkor inkább nem szexelnék többet, mint hogy vele legyek. Undorító kívül-belül.
2023. nov. 10. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!