Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Szerintetek gáz ha valaki...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek gáz ha valaki prosithoz megy ami normális és csak azért hogy új dolgokat próbáljon ki gondolok most anál kényszer francia?

Figyelt kérdés
Prosti

2022. márc. 2. 12:48
 1/6 anonim ***** válasza:
10%
Gáz
2022. márc. 2. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
1/1 kicsit bővebben?
2022. márc. 2. 12:50
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Gáz vagy sem, kinek lesz hozzá köze? Megjegyzem nem úgy lesz mint a mesében, a prostival sem "durvulhatsz" csak bizonyos határok között és nagyon-nagyon meg fogja kérni az árát. Ha túlmész a határain ugyanúgy leállít.
2022. márc. 2. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
3/3 voltál már?
2022. márc. 2. 13:21
 5/6 anonim ***** válasza:
Voltam, de nem ezért, hanem mert kíváncsi voltam milyen lehet prostival ("még úgysem próbáltam" felkiáltással). Azt kaptam amire számítottam, egy iparos, futószalag szexet - kipipálva a bakancslistáról ennyi.
2022. márc. 2. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Gábor19... ***** válasza:
Dehogy. Jólteszed.
2022. márc. 3. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!