Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Bevérző torok orális szexnél?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Bevérző torok orális szexnél?

Figyelt kérdés
Nem tudom, hogy én vagyok-e ilyen tápos de a hétvégén a srác jól megtankolta a számat és konkrétan be van vérezve a torkom hátulja. Nem, nem úgy mint egy torokgyulladásnál hanem mintha kb. bevernéd a combodat és bevérzik. Beszéltem erről 2 barátnőmmel és egyik se tapasztalt még ilyet. Mással volt már ilyen, vagy akkor én csinálok valamit rosszul?

2022. márc. 2. 21:36
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:

Soha nem volt velem ilyen.

Pedig elég durván dugtak már szájba, de csak berekedtem picit utána.


18/L

2022. márc. 3. 05:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 A kérdező kommentje:

Jól vagyok igen, nem fáj se semmi, csak úgy ott van.


Köszönöm a tockost, elfogadom ha én is adhatok neked egyet, hogy ismeretlenül ilyet írsz. Legyen szép napot és köszönöm, hogy a kérdésre válaszoltál. 😁

2022. márc. 3. 08:36
 13/18 anonim ***** válasza:
21%

#9 Naugye… Vigyázz, holnap jön egy újabb sz**ós kérdés mélytorokkal, szájbag***zéssel. Nem elég egyszer kérdezni, kell minden nap.

Kérdező: mint észrevetted, törölték a kérdésed, ezért nem látod. De a válasz stílusvonalai pont meg is erősítették, hogy te vagy az. Úgyhogy köszi. Várjuk a következő száz “szo*ós” kérdésed!

2022. márc. 3. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 A kérdező kommentje:

#13. Minden nap ilyen kérdéseket nézegettek? Vigyázzatok mert a végén nem lesz életetek. :)


Évente 2x ha feljövök ide egy kérdést feltenni, konkrétan ez volt az első ilyen témájú kérdésem de mindegy is mert nem tartozok magyarázattal nektek. Azt hiszem ez az oldal azért van, hogy kérdéseket tegyünk fel de szóljatok ha rosszul tudom.


De amúgy őszintén: mit vártok a szexualitás kategóriától? Nem is értelek titeket, hogy mit vagytok ilyen karót nyeltek. Ha meg túl sok ilyen témájú kérdést láttok akkor csak szimplán nem kell rákattintani vagy keresgéljetek egy másik kategóriában.

2022. márc. 3. 11:20
 15/18 anonim ***** válasza:
Ne legyél b*zi, és akkor nem k*rják szét a torkod
2022. márc. 3. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem a kérdező és az összes kommentelő is 20-on éves szűz fiú
2022. márc. 3. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 A kérdező kommentje:
Rendben. :)
2022. márc. 3. 13:07
 18/18 anonim ***** válasza:
Na ugye… 🤣🤣🤣
2022. márc. 3. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!