Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Csókolózás közben a csajom...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csókolózás közben a csajom rángózik egy kicsit néha. Ez mit jelent?

Figyelt kérdés

Orgazmus előjele vagy mi? Kb hetente találkozom vele kétszer és majdnem minden alkalommal mikor sokat csókolom akkor hirtelen rándul eggyet.

A másik hogy kb 6 hónapja vagyunk együtt és ha csóknál megfogom és szorítom a seggét akkor az tetszik szerintetek neki? Néha mozog ha ezt csinálom.

És amikor megfogja a farkamat az neki jó érzés vagy csak azért csinálja mert én szeretem? (még nem volt szex, nem kész rá azt mondta)

Nektek milyen tapasztalataitok vannak?

19/F 18/L



2022. márc. 5. 22:51
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Ez mind annak a jele, élvezi.
2022. márc. 5. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
46%
Azért kiköphetné előtte a rágot.
2022. márc. 5. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Valószínűleg azért “rángózik”, mert őrülten élvezi. Ugyan ez a helyzet akkor is amikor rámarkolsz a seggére. Azért mozog mert érezni akarja a farkad. Neked ilyenkor az a dolgod, hogy tedd meg a legtöbbet ami tőled telik. Figyeld a reakcióit, mikor moccan meg, és hogyan, és add meg neki amit “kér”. Elfogja neked mondani a mozdulataival, csak figyeldd a jeleket. Pacsi👊🏼
2022. márc. 6. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm

Ma találkozom vele, most ő jön hozzám és akkor lehet hogy végig is viszem a dolgot

2022. márc. 6. 13:47
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Mondd el majd hogy ment👍😎👊🏼!
2022. márc. 6. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
F vagy L?
2022. márc. 6. 15:51
 7/9 anonim ***** válasza:
Elélvez.
2022. márc. 6. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

Gyereeek! Hát ez most nagyon sikerült, lehet orgazmusa is lett, nem tudom de nagyon fel volt izgulva, ki is verte közben nekem.

Köszönet minden válaszolónak!🤟🏼✊🏼

2022. márc. 7. 22:20
 9/9 Dzsoki ***** válasza:
100%
Gratulálok! Ettől azért még tudod,hogy jössz neki egy puncinyalással,ha már ő is akarja!
2022. márc. 29. 01:17
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!