Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Mi a tapasztalatotok az...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a tapasztalatotok az intimstore.hu weboldallal kapcsolatban?

Figyelt kérdés

Üdvözletem!


Pár napja bukkantam rá az intimstore.hu oldalra ahol magas minőségű szexbabákat árulnak. Első nekifutásra csak külföldi forgalmazóknál érdeklődtem, de ott 1900 eurótól indul az áruk plusz szállítás. Habár megfizethető lenne ez a tartomány is, megakadt a szemem az intimstore.hu ajánlatain amiben kisebb választék, de ugyanazok a WM típusú babák kaphatók amik a külföldi forgalmazóknál is csak kb. féláron, 250-300 ezer forint környékén.

A weboldal ügyfélszolgálatára írtam, hogy megkérdezzem melyik cég áll mögöttük, mert szeretnék megbizonyosodni arról, hogy nem átverés. Viszont ha itt van olyan aki már vásárolt innen, vagy esetleg más hasonló tematikájú magyar oldalról szexbabát és megírná a véleményét a minőséget/megbízhatóságot illetően, annak nagyon megköszönném.


Köszönöm a válaszaitokat előre is!



2022. márc. 7. 13:19
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!