Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Miért van az, hogy sok nő a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, hogy sok nő a lábfétises kérdésektől undorodik, de ha a fenék nyalásról van szó, azzal semmi probléma nincsen?

Figyelt kérdés
Lányok, miért és mennyivel gusztusosabb dolog számotokra arról olvasni, hogy egy férfi azt szeretné, ha a fenekét nyaljátok, vagy ő tenné ezt veletek, mintha valaki normális stílusban arról ír, hogy izgatják őt a szép női lábak?

2022. márc. 12. 11:36
 1/10 anonim ***** válasza:
69%

Számomra mindkettő túl van az ingerküszöbömön.

Egyaránt hányok még a gondolatuktól is

2022. márc. 12. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
62%
Nekem mind a kettő visszataszító. Minél erőszakosabban próbálnak meggyőzni a pasik, annál jobban így érzem.
2022. márc. 12. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
53%
Egyiket sem igénylem
2022. márc. 12. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
23%
A lábfétis és a lábfétises pasik általában nagyon gagyik.
2022. márc. 12. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
33%

A lábfétisen azok a nők vannak kibukva, akiknek csúnya a lábuk.

Vagy igénytelenek.

2022. márc. 12. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
80%

#5, az összes lábfétises meg csak ezzel akarja magyarázni a korai magömlését,. hogy "de hát nekem a lábak tetszenek", dugni meg egyik se tud jól.

Ugye, milyen jó az általánosítás?

2022. márc. 12. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

Itt szerintem az a fő probléma, hogy jóval több férfi vágyik hasonló mondhatni szubmisszív szerepre mint amennyi nő a domináns szerepre. Férfiként ilyenre vágyni szívás.


Ha nem lehet ellene tenni semmit, túl nagy a vágy akkor meg kompenzálni kell amennyire ez megoldható. Általánosságban nagyon rendben kell lenni, illetve itt kifejezetten fontos a kinézet. Azért egy szálkásabb, sportosabb, igényesebb férfit hamarabb elfogad egy nő hasonló vágyakkal. Mivel itt a dominancia nem vált ki vonzalmat, a külsőnek és esetleg az értelemnek, személyiségnek kell ezt megtennie egy olyan nőnél, akiben van domináns hajlam.


Bár az én esetemben nem lábfétis van, de hasonló vágyakkal vagyok súlytva én is és megtudom érteni.


Illetve abban tényleg van valami, hogy a fenéknyalást egészen sok nő élvezi, de a talpnyalásra kevesebbeknek van igénye. Szerintem az lehet a magyarázat, hogy a talpnyalás sokkal lealacsonyítóbb egy férfi számára mint a fenéknyalás.

Míg a fenéknyalás nem áll messze az orális szextől, van hogy "véletlen" odamegy, addig a talpnyalásnál ott hever egy fickó a nő lába előtt, és ez sok nőnek már sok. A dominanciának és szubmisszivitásnak is van mértéke.


Illetve szerintem sok szub férfi ott nézi be, hogy mivel nem ő akar a domináns lenni, ezért nagyon becsicskul (tudom nem mindenki, de sokan mégis elkövetik ezt a hibát). Azt tudom tanácsolni, hogy szub hajlamokkal is ki kell maxolni a határozottságot amennyire az egyén kitudja. Nem mindegy egy dominánsabb nőnek, hogy egy lábtörlője van akivel tényleg megtehet bármit, vagy valaki aki lehet nem dominánsabb nála, de azért egy élő ember akivel azért bármit nem lehet megtenni, esetleg fel is nézhet rá más eredményeiért, sikereiért.


Én így látom, biztosan sok mindenben nincs igazam, szívesen veszem a kritikát legyen az megerősítő vagy cáfoló.

2022. márc. 12. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
50%

Ez egy tök nagy rejtély marad örökre. Nincs erre logikus magyarázat egyiknek sem. A fenékből kijön a Barnabás, mostanában már bemegy a hapsi f*a is oda... Fúj: xaros fa×ok.

A láb max. büdi, de meg lehet mosni.

Fura észnélküliség van ebben, tutira mondom.

2022. márc. 12. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

Nekem van rá logikus magyarázatom. A lábimádat nekem azért nem tetszik, mert alárendelt szerepre gondolok róla. Ha egy pasi a lábamat nyalogatja, csókolgatja, az nekem olyan, minta ezzel én felette lennék, egyfajta "úrnő" szerepben. De a szexben én alárendelt ribnc szeretek lenni. Amibe a férfi fenekének a nyalása viszont teljesen belefér.

Az, ha ő nyalja az én fenekem, megint csak kicsit megalázó a férfira nézve, ami nekem alapból lohasztó lenne, viszont fizikailag meg jó érzés ha a punci mellett arra is elkalandozik, szóval emiatt túl tudok lépni ezen. Ellenben a lábnyalás nem jó érzés fizikailag sem.

Egyszerűen nem tudnék domináns férfiként tekinteni arra, aki a lábamat akarja macerálni.

2022. márc. 12. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
Számomra szintén mindkettő hányingerkeltő szokás. A lábfétist parafíliának tartom, míg a másikról az egymás fenekét szaglászó kutyák jutnak eszembe.
2022. márc. 12. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!