Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » A prostituáltakat mennyire...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A prostituáltakat mennyire érintette a covid?

Figyelt kérdés
Ha lehet tapasztaltaktól kérdezem. Mi volt alatta, most utána? Már jönnek vissza a vendégek?

2022. márc. 13. 20:08
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Már hogyne mennének vissza

Semmit nem vettek észre ugyanúgy ment az ipar és megy is és fog is menni mindig is :) az mindig kell az uraknak

2022. márc. 13. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
65%
Az első pár hónapban, amikor még egy-két értelmes ember is elhitte, hogy ez egy komoly járvány, sok lány kihagyott pár hetet-hónapot. Utána minden ment tovább a megszokott módon.
2022. márc. 13. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
34%
#2 így visszagondolva milyen furcsa volt már az elso hullam gheci😬😂
2022. márc. 13. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
74%

Igen, nyilván ki voltak szolgáltatva, mind anyagilag, mint egészségügyileg. (Ezt mondjuk mindig, mert igazából mindegy mit szed be, ha normál influenzával lázas beteg, akkor se fog se dolgozni, se bármiféle betegállományi státuszt kapni.


Bár mondjuk szerintem az élelmesebbje elkezdett OFon vagy egyéb online csatornán át dolgozni, ami ugye jobb.

2022. márc. 13. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
2022. márc. 14. 04:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
71%
Csak a saját nevemben tudok beszélni. Nem éreztem érdemi változást a járvány alatt. Kivétel ez alól a 2021.03.08.-2021.04.06. közötti, kb. egy hónapos időszak, amikor a kormányzat rendeleti úton tiltotta meg, hogy pl. a szépségiparban és szexiparban dolgozók (és mág sokan mások) ügyféllel találkozzanak. Akkor nem dolgoztam. De ezt e rövid időszakot leszámítva, hozzám végig ugyanúgy jöttek a vendégeim, mint a járvány előtt.
2022. márc. 14. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
67%
Privátot nem kérek. (6-os)
2022. márc. 14. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

Köszi, hogy szakmabeliként nyilatkoztál. Annyit még kérdezhetek, változtak-e a szokások? Esetleg a közönség összetétele? Úgy értem tartózkodóbbak a vendégek, maszkban akcióznak, nem kérnek bizonyos dolgokat, stb.

Köszi a választ.

2022. márc. 14. 10:54
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
#8: Nem változtak a szokások, kérések. Időseket (60+) alapból nem fogadok (járvány előtt se), így erről a korcsoportról nem tudok nyilatkozni. Egy kezemen meg tudom számolni, hogy hányan jöttek maszkban szexelni a két év alatt. :D
2022. márc. 14. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

5

Egy szót nem értettem abból amit mond, csak két szót, ékszer, meg pénz.

2022. márc. 15. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!