Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Lányok! A nyáltól nem fordul...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! A nyáltól nem fordul elő hüvely problémátok? Orális szex után használtok valamilyen speciális mosakodót?

Figyelt kérdés
Arra gondolok, ha pl.először ad a nő a férfinak orális kényeztetést, majd a pasi is a nőnek (vagy csak az egyik verzió) és utána szeretkezés. Utána a saját meg a párom nyála is bekerül a hüvelybe. És nekem utána előfordul hüvelyi eltérés. Szúró érzés, esetleg folyás, stb. Szerelmeskedés előtt természetesen megvan a tisztálkodás, fogmosás, de nem találok a problémámra megoldást (a nőgyógyászom sem). Eddig, ha tehettem, külön választottam a dolgokat, pl.csak szerelmeskedés és gyakran tejsavas síkosítót/hüvelyhidratálót használtam, és az orális kényeztetés egy külön fejezet volt az elejétől az orgazmusig. De mostanában egyre jobban igénylik, hogy egy szeretkezés alatt legyen minden, viszont nekem felborul a nyáltól a hüvely egyensúlyom. Help!!

2022. márc. 15. 20:35
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Én nem használok semmilyen mosóeszközt sem, és semmi ilyesmi fajta problémám nincsen pedig mindennap kinyal a párom, ráadásúl sokszor belém is élvezz
2022. márc. 15. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
62%
Kicsit túltolod, nem gondolod? Nyakad előtt fogmosás meg társai. Ez elég ijesztő! Nem gondolod, hogy pont ez a baj? Az emberi szervezet egy csodálatos "szerkezet". Minek belepiszkálni bármivel is?
2022. márc. 15. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Semmi bajod nem lesz a nyártól
2022. márc. 15. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
79%
Nekem is viszketett utána. Az azótai partnereim nem nagyon nyalnak, de részben emiatt nem is igénylem
2022. márc. 15. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Előfordul nálam is, így ha leget a nyállal és sikosítóval való sikosítást is kerülöm.

Ha mégis úgy adódik, akkor szex után szoktam valamilyen ph helyreállító készítményt használni.

2022. márc. 15. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
67%
Pont, hogy ezek a hüvelymosó szerek tesznek tönkre. Ilyeneket ne használj, szétcseszik a hüvely természetes baktérim összetételét. Kizárólag kívülről mosd, ne öblíts belül semmiképp.
2022. márc. 15. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
A többségnek semmi baja nem lesz tőle, de... mindenkinek más és más a "gyenge pontja". Neked a hüvelyflórád (más meg azonnal torokgyuszit kap ha hideget iszik, vagy kicsattan a szája ha idegen pohárba beleiszik - nem vagyunk egyformák). Ha nálad ez a praktika vált be akkor alkalmazd ezt (a többségnek egyébként nem kell). Idővel egyébként össze tud csiszolódni két ember baktériumflórája, de ahhoz hosszú idő kell és állandó, fix, ugyanazon partner.
2022. márc. 15. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!