Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Prostituáltat milyen telefonsz...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Prostituáltat milyen telefonszámról szoktatok hívni? Vesztek erre a célra külön SIM kártyát?

Figyelt kérdés
Nem szeretném a munkahelyi mobilról intézni, de azt se szeretném, ha lebuknák pl egy levél miatt, amit a mobilszolgáltató küld. Ki hogy csinálja, mi a megoldás?

2022. márc. 16. 22:37
 1/7 anonim ***** válasza:
72%
A sajàt sim kártya nem rossz ötlet. Csak otthon ne bukj meg vele.
2022. márc. 16. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
18%
Biztos ami biztos, speciel eldobható kártyáról intézem.
2022. márc. 16. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

"eldobható kártyáról..."


Aham. Melyik országban? Mert nálunk nincsenek ilyen kártyák.


Amúgy nem értem a kérdést sem. A mobilszolgáltató nem küld levelet csak úgy, sőt a számlát is digitálisan kapod, ha van eszed. Bármilyen számról hívhatod, abban biztos lehetsz, hogy a prosti nem fog téged hívogatni... 😂

2022. márc. 16. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Milyen levelet küldenek?

06-30-xy számon a hívott fél Bögyös Kitty?


Ne remegj ennyire. Nyilván ne munkás számról, de saját telorol lehet.

Meg legyen annyi eszed ne mentsd el Bögyös Kittyt ilyen néven ha mindenképp számot mentenél.

Néhány kedvenc hirdetőm mind pasas néven vannak benne.

2022. márc. 17. 05:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Engem nem érint a kérdés, de már én is elgondolkodtam ezen. Én szerintem úgy csinálnám, hogy vennék egy feltöltőkártyás SIM-et és beletenném egy régi/olcsó telefonra és csak erre használnám.
2022. márc. 17. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 Gábor19... ***** válasza:
100%

Saját számról rendezem az ilyet. Bár nekem nincs asszony, úgyhogy annyira nem kell titkolóznom.

Am volt már rá példa hogy másnap vissza hívott a prosti hogy menjek aznap is hozzá.

Ha nagyon parázol, akkor másnem jófogáson, facebook marketspace-n tudsz venni kéz alatt hasznàlt mobilt, sim kártyát.

2022. márc. 17. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Dzsoki ***** válasza:
Nem kell olcsó telefont vennem. Az van. A kártyám is megvan sok sok éve. A mobilszolgáltató levelét,nem értem. Olyan van,hogy az éves egyeztetést február 28-ig intézzem el. Ezt valamikor január elején írják. 180,meg valamennyivel kevesebb,meg talán pár nappal a lejárat előtt is küldenek üzenetet,hogy töltsek fel,legalább 3000 forintot,hogy megmaradjon a számom. Akár telefonálok prostinak,akár nem. Vagyis arról a számról,amelyről bárkit. Minek vennék másikat?
2022. márc. 21. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!