Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Lányok nektek volt vagy van...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok nektek volt vagy van hello Kitty-s bugyitok?

Figyelt kérdés

Előre is szólok hogy nem vagyok meleg.Egyszer mentem vásárolni magamnak alsógatyát.Útközbe támadt egy jó ötletem.Bementem az üzletbe és mondtam az eladó hölgynek hogy mit szeretnék,de kikötöttem hogy nekem hello Kitty-s gatya kell.Szegény nő majd elájult szinte meginogott a hallottaktól.De én nem tágítottam csak mondtam a magamét.Hogy hogy a lányoknak lehet ilyen bugyijuk a fiúknak meg nem lehet ilyen gatya.A nő már teljesen kész volt,én meg nem bírtam tovább nevetés nélkül.Aztán már ő is elmosolyodott és közölte hogy ilyen kéréssel még nem fordultak hozzá.Utána biztos gondolta hogy na ez se komplett.

Ehhez mit szóltok?



2022. márc. 19. 16:06
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Nekem van hello kittys bugyim, ha gondolod odaadom
2022. márc. 19. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Igen, kb. Óvodás koromban
2022. márc. 19. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
#1 Nekem gatya kell nem bugyi.Különben én sem gondoltam komolyan,csak tréfámak szántam.
2022. márc. 19. 16:17
 4/14 anonim ***** válasza:

Sose volt, most sincs és nem is tervezek venni.

A viselkedésedhez gratulálok, részben az ilyen idióták miatt hagytam ott a bolti eladó diákmunkámat egy hónap után.

Amúgy Google:

[link]

2022. márc. 19. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
#4Ne érts félre nem voltam illedelmetlen,sőt a hölgy azt mondta hogy így utólag jól szórakozott.
2022. márc. 19. 16:53
 6/14 anonim ***** válasza:
9 évesen egy egész szett!
2022. márc. 19. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Nekem most is van...
2022. márc. 19. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Most a miki egeres a nyerő.
2022. márc. 19. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
Miki egér gatyára jobban passzol mint bugyira.Szerintem.
2022. márc. 19. 19:01
 10/14 anonim ***** válasza:

Eladóként dolgozom, hát engem ott vitt volna el a röhögőgörcs.

De most ha nincs Hello Kittys gatyó, akkor hordasz helyette olyan bugyit? Na, az még jobb lesz. Jól fog mutatni a szőrös lábikóddal.

Mivel minden hülyeségre van, vevő biztos találsz olyan gatyát, google a barátod, de ha mégsem létezne ilyen, akkor sima egyszinű alsónadrágra vegyél ilyen rávasalható vagy rávarrható Hello Kittys dekoráciot.

2022. márc. 19. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!