Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » A csajoknak meddig tart a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A csajoknak meddig tart a menstruációja, ameddig nem jó lefeküdni velük?

Figyelt kérdés
2007. dec. 30. 20:18
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Egyénenként változik.Nekem pl 5 napig tart,van akinek hoszabb.A kérdést pedig érdekesen tetted fel...nem igazán értem...sztem amikor egy lánynak megvan a menstruációja attól még jó lehet vele a szex,csak gusztus kell hozzá.
2007. dec. 30. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Mi végig szexeltük a párommal a havi vendéget,de most 9hónapig le van vele a gond:)Amúgy amikor még volt 5 nap volt.
2007. dec. 30. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
100%
A szerencsésebbeknek 3-4 nap. Nekem 7-10 nap között szokott lenni. Az elején amikor meglett a 10 nap miatt dokit hívtunk fel aki azt mondta, hogy van akinek 12-15 nap is lehet. Tényleg egyénfüggő én a rosszabbak között vagyok:(
2007. dec. 30. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
64%

Nekem 5 nap.


És nem tiltott az alatt sem a szex. Csak tampon kell hozzá, óvszer, meg egy törölköző. No igen, gusztus is, de egy kis odafigyeléssel minimálisra csökkenthető a maszatolás.

2007. dec. 30. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Aki fogamzásgátlót szed, annak kb.3-4 nap, aki nem szed, annak 5-7 nap! Gusztus kérdése az egész!
2007. dec. 31. 06:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
az általános, hogy a menstruáció után a nők többsége nem termel annyi nedvességet, mint másként, ez eltérő lehet, de szerintem ha jól felizgatod a lányt, ilyenkor is lehet úgy szexelni, mint máskor, és mint már fent mondták a menszesz alatt is, ez a ti döntésetek és a ti ízlésetek függvénye
2008. jan. 1. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nekem is kb.5 napig tart,de én kifejezetten kívánósabb vagyok ebben az időszakban.Az első egy-két napban, a nagyon erős vérzésnél,általában kihadjuk (na meg nagyon görcsöl a hasam).Ha mégse,akkor előtte elmegyek fürödni,hogy kimossam a nagy részét (sokkal higiénikusabb),és olyan pózban csináljuk,hogy ne legyen olyan az ágynemű.A tampon felhelyezése,amit előttem írtak,nem ajánlatos.Nekem egyszer,úgy felnyomódott (becsúszott a zsinór is),hogy alig tudtuk kivenni.Nálunk a menstruáció nem jelent gondot,bár vannak olyan finnyás emberek,akik ilyenkor inkább kihadják a közösülést.Ha nem jó valamelyik félnek ebben az időszakban,ajánlanám pl.az orális szexet,vagy kézzel.Fiúnál egyértelmű,lányoknál ilyenkor már alkalmazható a tampon,és a csikló izgatása.Ha így is problémát jelent,jobb kivárni ha elmúlik.
2008. jan. 6. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!