Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Ha egy prostituált 12-t kér...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy prostituált 12-t kér egy órára az gyanús ? Csak este és hétvégén fogad

Figyelt kérdés
2022. márc. 27. 18:24
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
Tudok olyan középkorú hölgyről, aki 10-et kér egy órára. Semmi extra, de semmi gáz nincs vele. Az a lényeg, hogy olvasd el, mások mit írnak róla (ha nem enged értékelni, ne menj el)!
2022. márc. 27. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
Nem feltétlenül! Van ilyen, de ritka! Alaposan nézz utána!
2022. márc. 27. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
61%

Aki 2022-ben ennyit kér az órára azt kerüld el. Ez jó tanács.


Csali az egész. Vagy a nő nagyon lepukkadt és igénytelen.

2022. márc. 27. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 Dzsoki ***** válasza:
Nem gyanús,ha semmi extrát nem vállal. Vagyis,még szopás sincs. Egy menet,gumiban. Pont. Egyébként,mivel adott időben tud fogadni,így fizu kiegészítésért csinálja. Vagyis, így akár ketten is mennek hozzá 12-ért. Míg,ha 20-at kérne,lehet,hogy csak egy vagy egy sem. Szóval,2x 12,az több,mint a 20.
2022. márc. 28. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Teljesen oké. Én egy gyönyörű izgató nővel voltam 3 órát és ő arra kért 12-t. De bealudt és mondta h legyen 9. Én meg mondtam h nem akarom lehúzni, marad a 12. Csodás lelki élmény volt és testileg is nagyon fincsi volt.
2022. márc. 28. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!