Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Ha egy terhes nőnek az orvos...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy terhes nőnek az orvos azt mondja, hogy nem lehet szexelnie akkor orálisan sem szabad?

Figyelt kérdés
Ilyenkor a behatolás okoz gondot vagy az elélvezés, vagy esetleg mindkettő? Nem vagyok terhes, csak valamiért ez most eszembe jutott😅 (most csak arra az esetre gondolok mikor valaki úgy veszélyeztetett terhes, hogy az orvos szerint nem szabad szexelnie).

2022. márc. 30. 18:09
 1/8 anonim ***** válasza:
77%
Én voltam hasonlóban, a fertőzésveszely és a koraszülés/vetélés elkerülése miatt kellett hanyagolni a behatolást, de attól orális szex volt oda-vissza. Aztán csak adtam, mert én semmit nem kívantam.
2022. márc. 30. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
A behatolást nem szabad ilyenkor.
2022. márc. 30. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Sokmindentől függ,van akinek maga az orgazmus is tiltva van,mert összehúzódásokat okoz.
2022. márc. 30. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Az orális szex minden további nélkül mehet, egyébként meg rá kell kérdezni az orvosra. Megjegyzem, nagyon ritkán adnak ilyen tanácsot, sőt pont ellenkezőleg azt mondják hogy nyugodtan élj házaséletet (tudja az orvos is, hogy a kapcsolat fenntartásában, az érzelmi kötelék kiépítésében milyen fontos szerepe van a szexualitásnak).
2022. márc. 30. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
2022. márc. 30. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
65%
Sőt, kötelező :D
2022. márc. 30. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
21%

A behatolás nem ajánlott az utolsó 1-2 hónapban, mert az nagyon nagy trauma a babának

Olyan mintha bunkós bottal fejbe vernék őt állandóan.

Az orális szexxel nincs baj, akár naponta többször is.

2022. márc. 31. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Oralisan szabad :)
2022. márc. 31. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!