Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Aki előtt gyerekként/kamaszkén...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Aki előtt gyerekként/kamaszként rendszeresen meztelenkedtek a szülei, abban ez milyen nyomot hagy? Az ilyen gyerek nagyobb valószínűséggel lesz később pl fetisiszta?

Figyelt kérdés
Arra gondolok, h pl megszokottá válik számára a meztelenség, elveszik a szépsége, izgalma. Esetleg kamaszként lelkiismereti gondokat okoz, bűnösnek érzi magát a látottak miatt? Létezik erről valamilyen kutatás, esetleg látott valaki ilyen jelenséget a közelében, párjánál akár?

2022. ápr. 3. 11:50
1 2 3
 21/22 anonim ***** válasza:
100%
Nekem a nővérem mindig csak bugyiban lófrált otthon.Az anyukám is.Nudira is jártunk elég gyakran,ahol is még bugyi sem volt rajtuk.Én 8-9-10 éves voltam,De mindig megbámultam akkor őket,amikor bugyi volt rajtuk.És mindig ott volt a szemem ahol a puncijuk volt.Pedig nem láttam semmit,mert takarva volt.Amikor a nővérem leborotválta a fanszőrzetét,akkor jobban kidomborodott és beindult a fantáziám.De izgatta a fantáziámat és később erre vissza gondolva kezdtem maszturbálni és leskelődni.A szőr is rengeteget takar.Tehát,amióta borotválkoznak a lányok,azóta meztelenek.Úgy érzem nálam azért semmi negatív hatással nem járt.Jó volt így.
2022. ápr. 12. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 mooti ***** válasza:
100%
20-asnak maximálisan igaza van. Ha a kicsi gyereket zavarja a családtagok meztelenkedése azt észre veszik és tuti egy ideig nem testik előtte. Mikor meg már tini, akkor meg lehet beszélni vele, hogy ezzel semmi baj nincs ès neki nem muszály pucéran mutatkozni a családtagok előtt
2022. ápr. 12. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!