Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Miért nem találok egy igazi...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem találok egy igazi szexpartnert, aki szintén úgy akarja a szexet, ahogy én? Semmi extra, csak kis bujaság.

Figyelt kérdés
Egy 40é Nő.
2008. dec. 17. 16:37
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
fiatalabbat keressél, a te korodbeli pasiknak (tisztelet a kivételnek) a vacsi fontosabb már, mint a szex. Viszont tele a net huszonévesekkel, akik meg imádják a tapasztalt nőket. :)
2008. dec. 17. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Bujaság alatt mit értesz? Vadságot keresel, netán egy piit több romantikát? Őszintén érdekelne...
2008. dec. 17. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Jól mondta az első hozzászóló... Huszonévesek közt keresgélj. Én 25 vagyok most, már "megállapodott, házas ember" :) , de 21 éves koromban az első kedvesem alig két évvel volt fiatalabb nálad, és majd' egy éven át remekül megvoltunk minden téren, mindkettőnknek nagyon jó volt mind élmény, mind pedig tapasztalat és tanulság szempontjából.
2008. dec. 17. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Love.hu

Pontosan leírhatod, mit szeretnél - és válogathatsz is.

2008. dec. 17. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Bujaság alatt értem Pl. a liftes szexet,vagy parkba,vagy erkélyen,vagy egymás előtt maszti,na meg ami jó mindkettőnknek.A ismerkedős oldalakon mindenki modelleket keres,én kissé molett vok.
2008. dec. 18. 10:45
 6/11 anonim ***** válasza:
55%

Lehet, hogy edzőteremben kéne kezdened. Sokan azért esznek egy kicsit többet, mert pótolja azt az örömet, ami hiányzik, ha nincs rendszeres szex...

Szóval, ha elkezdesz mozogni rendszeresen egy kicsit, és sikerül leadni néhány kilót, a férfiak és a bujaság már jön is :)

Sok szerencsét!

2008. dec. 18. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Szia.Írjál nekem én pont ilyen hölgyet,nőt keresek a te korosztályodból.
2008. dec. 19. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

"A ismerkedős oldalakon mindenki modelleket keres,én kissé molett vok."


butaság! aki modelleket keres, az meg se nézi a te korosztályodat. Aki meg a te korosztályodban keresgél, azt nem zavarja, ha asszonyos vagy :)


kell egy-két fénykép, meg egy jó bemutatkozás. le kell írni konkrétan, hogy mit szeretnél. kerülendőek az olyan hülyeségek, mint "nem írok semmit magamról, aki akar, az úgyis megismer" és hasonlók. Ki kell tűnni a tömegből.

2008. dec. 19. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
A 6.válasz írónak:Szia drága,írnék neked,de hova?Te írj a privátba.várom
2008. dec. 22. 17:10
 10/11 anonim ***** válasza:
Szerintem tegyél ki egy fényképet, hadd nézzünk meg közelebbről. Vagy küldjél levélben...
2008. dec. 23. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!