Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Sperma lenyelés után?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Sperma lenyelés után?

Figyelt kérdés

Szóval ez kicsit lehet vicces lesz,vagy nem is tudom,de eszbe jutott ez a téma.

Hogy a sperma lenyelés után,mikor majd az távozik nagy dologgal együtt,és ha véletlenül fenèktörlés közben valahogy odaérne a vaginához,abból lehet valami gond?

Tudom tudom,ez furcsa kérdés,lehet azt mondjátok majd hogy pihent az agyam,vagy hogy gondolkozzak el jobban...de tényleg,komolyra fordítva a szót.

Olyan formában már nincsenek élő spermiumok,nem?



2022. ápr. 5. 23:53
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Teljesen esélytelen. Lenyelést követően alapból a gyomorsav elintézi.
2022. ápr. 6. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

A gyomorsav és az emésztőrendszer megöli őket.


Tényleg kell hozzá kreativitás hogy ilyen az ember eszébe jusson... 😀

2022. ápr. 6. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
84%
🤦🏽‍♂️🤦🏽‍♂️🤦🏽‍♂️🤦🏽‍♂️🤦🏽‍♂️🤦🏽‍♂️
2022. ápr. 6. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
85%
Te jó ég!!!!😭😭😭😭😭
2022. ápr. 6. 04:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
91%
Biológia órán mit csináltál? Ez teljesen alap hogy a gyomorsav szinte mindent elpusztít, megemészt. A sperma ott mar csak fehérje, amit ugyanugy feldolgoz a szervezet mint a rántott húst.
2022. ápr. 6. 04:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Az emésztőcsatornában a tplálék fehérje tartalmú része a gyomorsav és a bél emésztőnedvei hatására alkotóira (aminosavakra) esik szét, amelyekből a szervezetünk saját fehérjéket épít. A másik részéből energia szabadul föl, amit a mozgáshoz, a testmeleg előállításhoz stb. használunk. Legkönnyebben a folyadékok bomlanak le, már a nyál is elkezdi az emésztésüket. A maradék nagyrészt rostos salakanyag, emészthetetlen: széklet.
2022. ápr. 6. 05:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
78%
Nem úgy kell feneket törölni, hogy a vagina tiszta meredő fekália legyen.
2022. ápr. 6. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

Mennyi rosszindulató válaszoló. Én tényleg csak így elgondolkodtam rajta, és megkérdeztem:))

Voltam biológia órákon, szerettem is.


Viszont ezba kérdés senkit nem kogosít fel, hogy engem szapuljon... Köszi mindenkinek

2022. ápr. 8. 20:06
 9/10 Lacás1976 ***** válasza:
68%
Majd beszélget két spermium benned: mondja az egyik: mindjárt odaérünk én leszek az első de jó lesz.... Erre a másik : te hülye még csak a nyelőcsőbe vagyunk
2022. ápr. 8. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
68%
Persze, végigmegy az egész emésztőrendszereden, aztán odatörlöd a puncidhoz, felkúszik és megtermékenyít. Tudod, Chuck Norris is így született!
2022. ápr. 9. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!