Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Jo napot!Idősebb férfi vagyok...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jo napot!Idősebb férfi vagyok és érdekelne hogy divat még mint az én időnben a nem borotvalt intim rész vagy mindneki 'tinisre' vàgja?

Figyelt kérdés
2022. ápr. 14. 09:11
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

A 'tinis' mióta szinonímája a 'csupasz'nak a köznyelvben? :D


Egyébként 30 alatt a 90% borotválja, nem reprezentatív minta alapján.

2022. ápr. 14. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

Nem elsősorban divat, hanem egyéni preferencia kérdése. Ki hogy érzi magát jobban, milyen az ízlése, stb.

60 felett szerintem relatív ritka a csupaszra borotvált, a fiataloknál meg a szőrös ritka. 40-50-eseknél is sok a borotvált.

Ahogy neked tetszik, kellemes stb, nem az számít mi a divat.

Mellesleg a szőrtelenítésnek ezeréves története van már, nem újkeletű dolog.

2022. ápr. 14. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 steven95 ***** válasza:
55%
Nem divat, de akadnak még szerintem, én is ilyen vagyok. Van egy fajta nyomás azért. Mert sok idősebb a csupasz kis nyunyót képzelte maga elé mikor az arcképem látták és fel kellett világosítanom őket. Ezért sem keresem nagyon az idősebbeket, mert ha tinilányt akarnak ne tőlem várjak a csodát. De a kormbeliekkel is az a helyzet, hogy a borotvalást az igényességgel kötik össze. Végső soron csak olyan srácok közül tudok válogatni, akik kifejezetten szőr pártiak.
2022. ápr. 14. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 steven95 ***** válasza:
Bocs, látom egyéb kategória, melegként írtam, nem biztos akkor hogy az én válaszom érdekelt.
2022. ápr. 14. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
De akkor màr nem is létezik szőrős punci a mai vilàgba?
2022. ápr. 14. 10:12
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
5: hogyne létezne. Csak ritka.
2022. ápr. 14. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
38%

Melegként írom, hogy nem szeretem a szőrtelen férfiakat,srácokat.

Nagyon örülnék, ha ma nem csupaszítaná le magát mindenki !

2022. ápr. 14. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

#7: szíved joga. Ez a te ízlésed, és ezzel nincs semmi baj.

Csak azt kell megértened, hogy mások nem aszerint fognak szőrteleníteni, vagy nem szőrteleníteni, hogy neked mi tetszik, hanem hogy nekik mi. Én speciel nem azért szőrtelenítek, mert vannak akiknek ez jön be, hanem mert nekem jobb így, több szempontból is.

És nem mindenki csupasz, szóval elvileg találhatsz a te ízlésednek megfelelőt...

2022. ápr. 14. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%

Ez nem divat, hanem egyéni ízlés kérdése. Nem reprezentatív minta, a nők 80-90%-a csupi vagy fazon, a ffi-ak kb. 50%-ának fazon, vagy trimmelt.

Egyébként meg mindegy a % az számít, hogy a partnereddel mi a helyzet.

2022. ápr. 14. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
Amúgy csomó 40-50+os is borotválja, ez nem korfüggő. Régen se volt mindenkinek szőrös, és most se mindenkinek csupasz.
2022. ápr. 14. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!