Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Van (vagy volt) nemi betegséged?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van (vagy volt) nemi betegséged?

Figyelt kérdés

Írd le, mivel jár, milyen tünetei vannak. Hogy kaptad el?

Egy nemi betegség lehet tünetmentes is (pl. egyes betegségeknél a férfi csak hordozó, tünetek csak nőknél jönnek elő), vagy pillanatnyilag tünetmentes (pl. nemi szervi herpesz csak időnként okoz tüneteket), de az attól még "van".



2022. ápr. 20. 19:43
A kérdező szavazást indított:
Van vagy volt, de gyógyítható.
Van, és gyógyíthatatlan.
Nem tudok róla, hogy lenne.
35 szavazat
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
82%
Ki van csukva. Szűz vagyok már 25 éve. XD
2022. ápr. 20. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
63%

Nem mondom meg hány partnerem volt mert felvágásnak tűnne (mondjuk nem is tudom, mert nincs értelme számolni), rendszeresen járok többes privát partikra, swingerekre, dogging helyekre de SOHA nem szedtem össze semmit. Nem, nincs semmi lappangás, 1-2 évente elmegyek szűrésre (nem olcsó, de elmegyek).

Hogy miért nem? Mert óvszert használok, ezerszer meggondolom kivel gumi nélkül.

2022. ápr. 20. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
Soha. De nem is váltogattam a partnereimet.
2022. ápr. 20. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
Hál' Istennek még nem volt. :)
2022. ápr. 20. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
83%
Soha nem volt semmilyen nemi betegseget
2022. ápr. 20. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
83%
Nincs és nem is volt.
2022. ápr. 20. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%

2

Mi az a dogging hely?

2022. ápr. 20. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%
#7 dogging, publikus többes szex idegenekkel. Kettő ismert van Bp-n a kifutó végénél, illetve a Szépvölgyinél.
2022. ápr. 20. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
85%
Volt, valamilyen gombás fertőzés. Bár nem tudom, hogy ez nemi betegségnek számít-e. A barátnőm nőgyógyásza kért meg, hogy keressek fel egy urológust, mert szerinte én okozom a barátnőm mindig visszatérő problémáját. Az urológus megvizsgált, csinált tenyésztést és tényleg volt nálam valami. Nálam abszolút semmi tünet nem volt. Kaptam antibiotikumokat + 3 hétig csak óvszerben volt szabad az együttlét. Az orvos szerint ezt a fajta gombát a termálfürdőkben lehet a legjobban összeszedni és a barátnőm tüneteinek kezdete előtt tényleg voltunk termálfürdőben. Azóta nem járunk ilyen helyekre.
2022. ápr. 21. 05:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
87%

Van, HPV. Ami ugye nem gyógyítható, de kezelhető.

Sajnos kevesen ússzák meg egész életükben, a HPV (valamely fajtája) az emberek 70%-nál felbukkan előbb-utóbb.

2022. ápr. 21. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!