Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Swinger clubbok számomra? Milyen?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Swinger clubbok számomra? Milyen?

Figyelt kérdés

Egy csendes, kicsit félénk srác vagyok és szeretnék elmenni egy swinger clubba. Mekkora arra az esély, hogy egy nő kezdeményezne felém? (pl. odajön hozzám vagy elég erősen szemezget velem)


Milyen egy ilyen club? Vannak privát szobák, vagy inkább nyitotabb a tér?

Gondolom vannak full pucér és öltözött emberek is.



2022. ápr. 22. 15:17
 1/7 anonim ***** válasza:
91%
Téged ott megesznek reggelire
2022. ápr. 22. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
66%
Ott 30 emberből 29 pasi. Szerintem normálisak lesznek de nőre szerintem így nem sok az esélyed.
2022. ápr. 22. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
96%
Kidobott pénz lesz, na mindegy. Kivéve, ha arra izgulsz, hogy látsz másokat szexelni.
2022. ápr. 22. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
89%

4+2 swinger van Bp-n, mindegyik másban erősebb, másban jobb. A kérdéseidre válaszolva:

- van olyan klub amelyikben van un. zárható szoba, de van amelyikben nincs (csak pl. egy láncot lehet beakasztani az ajtóban amivel jelzik más ne menjen be);

- felöltözve csak a személyzet van, mindenki másnak kötelező dresskód (ffi-ak többsége boxer, póló, de lehetsz akár egy szál törcsiben is).


A kérdésed első részére válaszolva. Kb. 0.0 esélyt látok, hogy ott egy nő fel akarjon szedni. Szóló nőknek kánaán, a lehetőségek tárháza. Rájuk hajt mindenki (főleg ha csinosabb) a szóló pasik, a párok, sőt még a biszex szóló lányok is. Választanak a jelöltek közül és eldöntik 1:1, vagy csatlakoznak párhoz, vagy ha ahhoz van kedvük akkor akár 10 pasis gangbang.

Szóló pasiként 1:1-re a fentieknek megfelelően akkor van esélyed ha jól tudsz csajozni. Méghozzá nagyon jól. Minden klubban vannak "cápák" akik kinézetben, kisugárzásban, stílusban is ott vannak a szeren. Velük kellene versenyezned. Arra lehet átlagpasiként esélyed hogy ha egy átlagos szintet megüt a külső megjelenésed ÉS normálisan kezdeményezel akkor esetleg 1-2 többesbe beszállj x. résztvevőként.

2022. ápr. 22. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
És ha ki vagyok gyúrva?
2022. ápr. 23. 05:53
 6/7 A kérdező kommentje:
Meg azért mondták már rám hogy helyes vagyok :D
2022. ápr. 23. 05:56
 7/7 anonim ***** válasza:
94%
#5-6: egy sima buliban hány nő megy oda hozzád magától hogy szia szeretnék veled megismerkedni/táncolni/csókolózni? Na ugyanennyi fog egy swingerben is. Gondolod te leszel ott az egyetlen fiatal, sportos, jóképű pasi? Elárulhatom: nem.
2022. ápr. 23. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!