Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » 10es skálán hanyas ez a kép?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

10es skálán hanyas ez a kép?

Figyelt kérdés
[link]

2022. ápr. 22. 20:40
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:
7%

És akkor jönnek ide nyávogni a faszik, hogy de miééért nincsenek természetes nők a tááárskeresöööön?

Nos, ez a nő nem egy pattanásos, elnyúlt pólós, átlag manci. Viszont nem is egy

Magamutogató, botoxos, mindent kirakó fitnesszpitcsa.

Úgy látszik, mégis csak ez utóbbi lehet a probléma, mert ha már egy kb középút jellegű megjelenésre is ilyen negatív kritikákat kap az ember, akkor az átlag manyi inkább ássa el magát?

Persze itt legtöbben jobb nőt dugnak.

Álmukban.

2022. ápr. 23. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 A kérdező kommentje:
Én szeretem ha természetes "hibák" vannak a bőrön (anyajegy, szeplő, nem sok pattanás stb) sokkal jobb mint a full sminkelt arc. Úgy olyan egyformák és semmilyenek...
2022. ápr. 23. 12:34
 23/26 anonim ***** válasza:
Egyet értek, én is a bőr, arc, fenék, bármilyen testrész természetességét szeretem. A festék, smink ezeket csak tönkre teszi. Ráadásul én szeretek kedvenc hibákat felfedezni egy lány bőrén. De ez a kép akkor is sz4r.
2022. ápr. 23. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 anonim ***** válasza:
nem tetszik acsaj
2022. ápr. 23. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 anonim ***** válasza:
100%

21

Az isten verje meg, miért nem lehet felfogni hogy mindenkinek egyedi az ízlése? És ha nem tűnt volna fel, ez a kép is agyon van filterezve, de nyugodtan általánosíts csak, hogy "minden pasi egyforma" ezt tudjátok csak mantrázni.

2022. ápr. 23. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 anonim ***** válasza:
9,5
2022. ápr. 25. 02:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!