Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Létezik-e olyan, hogy "lufi"...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Létezik-e olyan, hogy "lufi" fétis?

Figyelt kérdés

Sok fétisről lehet hallani, harisnyafétis, lábfétis, minap azt mondták, hogy van, aki azt élvezi, ha durranásig fúj egy lufit. Ez igaz?

Ha igaz, akkor van, létezik olyan, hogy lufifétis?

Ez az lenne?

Ezzel mi a cél, hogy kidurrant egy lufit?


[link]


Remélem jö kategóriába írtam.



2022. ápr. 24. 13:28
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Még elég fiatal voltam, talán 13-14 éves kb, amikor egy dokumentumfilmben találkoztam ezzel. Ott realizáltam, hogy az emberek akármire fel tudnak izgulni.
2022. ápr. 24. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Azt gondoltam, hogy (speciális) lufi a punciba és addig fujod amig a lány azt nem mondja, hogy igy jo lesz. (Élvezi a feszitö érzést.)
2022. ápr. 24. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 Gábor19... ***** válasza:
100%

Igen, létezik. De ennek több fajtája van: van aki durranásig szereti fújni a lufit, van aki mindegy hogyan csak kipukkasztja, van aki a karmolás, taposásra esküszik.

Én az imádom akor ráül egy csajszi, meglovagolja.

2022. ápr. 27. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
#2 Igen, például az is. Én például kifejezetten szeretem popsiba, punciba a lufit (a hajtogatósat is) befújni de a durranása nem okoz izgalmat, inkább a hangja a levegő befúvása, a feszítő érzés amitől szinte ájulásig felizgulok.
2023. márc. 6. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!