Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Hogyan lehet felismerni, hogy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan lehet felismerni, hogy egy lánynak műmelle van?

Figyelt kérdés

2022. ápr. 24. 20:42
 1/10 anonim ***** válasza:
46%
A pvc 100 fok körül érezhetően lágyul.
2022. ápr. 24. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
83%
Felöltözve nem fogod látni csak ha nagyon torz. Levetkőzve ha jól van megcsinálva (megfelelő méretű az implantátum, jó a felhelyezési módozat) akkor a laikus nem veszi észre. Azért ha már láttál élőben pár mellett akkor 99%-os pontossággal el tudod találni. Egyébként meg miért is akarod felismerni? Az a lényeges hogy amit látsz, fogsz az neked tetszik-e vagy sem.
2022. ápr. 24. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
De en a termeszetes ciciket szeretem :)
2022. ápr. 24. 21:23
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Erezheto ha markolaszod
2022. ápr. 24. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Érintésre érzed, és nagy
2022. ápr. 24. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Szerintem nagyon nehéz ezt pontosan megmondani, és lehet hogy két mell közt is van eltérés, de az árulkodó lehet ha mondjuk vékony lányon látsz irreálisan nagy melleket, vagy a nagy méret ellenére is feszes és nem lóg. A természetes mellek lógnak, kórtól független. Vagy esetleg ha látsz hegeket, bár szerintem a mellfelvarrás az jobban észrevehető mint a szimpla implantátumok.
2022. ápr. 25. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
67%

Engem taszít.

De ketté választom.

1. Ruhában felöltözve lehet hogy szép.

2. De hanyatt fektetett lánynál nagyon látszik és simogatni sem jó, nem elég lágy és az esése is más. Szóval engem lelohaszt úgy mindenestől.


Egyébként meg 100-ből 90 nő aki csináltatja, a kemény implantátumot rakatja be, mert neki kell választani, az orvos nem ajánlhatja egyiket sem hivatalból.

Na és ezzel el is rontotta az egészet.

Van egyfajta teljesen átlátszó sima felületű implantátum, amit ha kézbe veszel, ki akar csúszni a kezedből, annyira lágy. Na és ez lenne a tutti.

Mert beműtve ez veszi fel a legjobban a természetes formát és simogatni, fogdosni is absz természetes. Ismert doki a barátom, sokat beszélgettünk ezekről vele.

2022. ápr. 26. 05:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
49%
Akkor küldd hozzám, egxszer ki akarom próbálni a kamucsöcsöket is
2022. jún. 14. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Csak álló helyzetben lehet összetéveszteni.
2022. jún. 15. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
Ami térdig ér kb mint az enyém 🤣 ( költői túlzás ) az tuti igazi 😅
2023. jan. 5. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!