Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Lányok/nők akiknek nagy melle...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok/nők akiknek nagy melle van, titeket zavar vagy szeretitek? Férfiak ti hogy álltok a témához, mennyire szeretitek a nagy melleket?

Figyelt kérdés

Tudom egy személyenként változó, ahány ember annyi vélemény, de azért én kíváncsi lennék a ti véleményetekre.


Véleményem szerint nekem elég nagy melleim vannak (80D), ahhoz képest hogy 174 cm magas és 62-63 kiló vagyok.

Alapvetően megvagyok elégedve a testi adottságaimmal, de a melleimet illetően elég bizonytalan vagyok.

Sokszor hallottam már minél nagyobb annál jobb, de én ezzel nem igazán értek egyet.

Én elég szégyenlős vagyok a melleimet illetően és sajnos ez szex közben is a fejemben van, hogy mit gondolhat róla a párom, biztosan tetszik-e neki. Még csak 2 hónapja vagyunk együtt szóval még nem tudtam teljesen elengedni ezt a megfelelés dolgot ezen a téren, de tudom hogy nem ez a legfontosabb dolog.


A lényeg, hogy nektek mi a véleményetek, 80D mennyire számít szerintetek nagynak, ti mennyire szeretitek a sajátotokat lányok?


Pasik, nektek mennyire jön be az ekkora mell, vagy alapból mennyire számít nálatok a mell méret?


L/20



2022. ápr. 25. 21:19
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
45%
Férfi vok, én ìgy nemtom. Hány cm ? Te kérdezed !🙂 szeretem a nagy cickókat.
2022. ápr. 25. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
64%
Nekem 90/D van, mondjuk én nagydarab vagyok, de nem szeretem, borzasztó. Főképp az a gond vele, hogy lóg, a férfiak meg nem szeretik csak azt, amelyik szépen, peckesen áll. Mondjuk nekem még szemtől szemben senki nem mondta, hlgy nem tetszik neki, de hát azért elég egyértelmű az ilyesmi.
2022. ápr. 25. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
59%

Én egy tipikus vasalódeszkából lettem 2 év alatt az évfolyam, majd az egyetem "melleslegje".:)

(nem tudom hogy mitől, de ennyi idő alatt minden ráhatás nélkül óriásira nőttek. Semmi művi beavatkozás, semmi gyógyszer.

Elelinte nagyon szégyelltem, de aztán megbékéltem velük, ezerszer több figyelmet kaptam mint a deszka állapotomban.

Mára totál megszoktam, nincsenek problémáim, kifejezetten szeretem/élvezem! (Egyedül vásárlásnál van bajom velük...)

Megszoktam, hogy a pasik nem a szemembe néznek először, hogy nem futkározok, és nem vehetek fel mindent. Terhesként még nagyobbak voltak!

Nem szégyellem, járunk nudira is, már ott is büszkén viselem őket.

Ügyintézésnél nagyon jó szolgálatot tesznek:)

32N 80/F (nem kérek privátot!)

2022. ápr. 25. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
10%
#2: Mondjuk ha dagadt vagy, akkor a nagy mellek sem segítenek.
2022. ápr. 25. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem legyél rájuk büszke. :) A barátodnak pedig biztosan úgy tetszel, ahogy vagy, azért van veled.

Én is sokáig frusztrált voltam miatta, hogy állandóan csak azt nézik a fiúk, és nem tudtam én érdeklem-e őket, vagy a nagy cicim a csábító egyedül. De idővel ezt elkezdtem figyelmen kívül hagyni és már imádom őket. (85D)

2022. ápr. 25. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
100%

Nekem a 160 centimhez vannak 80C melleim 😅

Én szeretem őket, sosem volt bajom velük. Megszoktam azt is hogy a pasik olykor rajtuk felejtik a szemeiket 😀 de ezzel meg úgy vagyok, hogy én büszkén viselem a melleimet, nekik meg lehet egy jó napjuk 😅

2022. ápr. 25. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
92%

Nekem 90D mellem van, 171 cm vagyok és 60 kg. A pasik imádják szex közben markolászni és igen, rengeteg szexuális ajánlatot kapok miattuk, plusz arcra is szépnek mondanak. De szerintem egy nő összességében kell, hogy tetsszen a pasiknak, nem a csöcsmérete alapján, az ágyban meg aki csak a melleidre kíváncsi, azzal nem lesz hosszúéletű a dolog. Jobb esetben szeretkezés közben egymásra hangolódtok és megszületik "valami", nem pedig cicifókuszú tamtam lesz.

27L

2022. ápr. 25. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
76%
7-es, bocsi a kérdésért, de 171 centihez és 60 kilóhoz hogy lehet 90-es hátad? 😅 Az nagyon széles, kövér nőknek szokott akkora lenni, az átlag méret 75, max 80 szerintem.
2022. ápr. 25. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
100%
paraméterek alapján szexbomba vagy nyugi, a melleid meg hab a tortán nyugi imádja őket
2022. ápr. 25. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
0%
#8: Meg is válaszoltad a kövér nős résszel. :D
2022. ápr. 25. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!