Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » A nők többségének csiklóorgazm...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A nők többségének csiklóorgazmusa van. Miért állítja a gyakorin a legtöbb férfi, hogy a nők mindegyike, akinek a hüvelyébe ő behatolt, elélvezett?

Figyelt kérdés

Többek között ez a forrásom:

[link]


2022. ápr. 28. 15:53
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Vagy ők hazudnak, vagy nekik a nők.
2022. ápr. 28. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
84%
A kettő nem zárja ki egymást,a hímvessző bizonyos pózokban ingerli a csiklót,vagy közben kézzel a lány ,vagy a férfi.
2022. ápr. 28. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
56%

A legőszintébben mondom, hogy 5 nővel volt rendszeres szex eddig életemben, abból 4 simán elélvezett csikló izgatás nélkül is.

Na most, vagy én vagyok nagyon hiszékeny, vagy ők hazudtak nagyon hitelesen, vagy szerencsém volt csupán.

2022. ápr. 28. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
89%
Azért mert itt minden férfi nagy kannak adja elő magát.
2022. ápr. 28. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
88%

1. Mert itt anonim módon henceghetnek, hogy mekkora Casanovák.

2. A nők színlelték az orgazmust.

(Ez is gyakori, sok nő olyan igénytelen saját magával szemben, hogy az már fáj.)

2022. ápr. 28. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
A négyessel egyetértek, én is ezt gondolom, az 5/2-höz pedig annyit tennék hozzá, hogy én nem vagyok ilyen szigorú, nem nevezném igénytelenségnek, lehet, hogy azért, mert magam is részt vettem ebben (színlelésben) és így szívesen felmentem magam, lehet, hogy egy nőnek egy rossz élmény is elég ahhoz, hogy azt gondolja, színlelnie "kell". Persze, mindenki maga felel a saját fejlődéséért, ez nem vitás.
2022. ápr. 28. 17:30
 7/11 A kérdező kommentje:
A hármas helyében én megkérdezném őket utólag. Persze, lehet, őt nem érdekli, hogy hazudtak esetleg (a kedvében járás miatt), engem igen.
2022. ápr. 28. 17:31
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Valószínűleg sokan hazudnak, vagy nem ismerik a testüket. Biztos vannak nők, akik el tudják érni, de nem olyan arányban, mint ahányan ezen az oldalon vannak.
2022. ápr. 28. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%

A huvelyi orgazmus joval ritkabb mint a csiklo.

Aki azt mondja minden nonek megvolt a huvelyi orgazmus akit megdugott az tuti hazudik.


A helyes aranyt max 30-40 szazalekra teszem

2022. máj. 1. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
biológiailag a hüvelyi orgazmus is csiklóorgazmus. Ilyenkor ugyanazt a szervet ingerled, csak bentről... Ritkább, mert kisebb része található itt.
2022. máj. 1. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!