Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Szerintetek az probléma, vagy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek az probléma, vagy ciki, ha egy pasinak izgató,hogy a mellbimbóit izgatják? Konkrétan nekem annyira erogén zóna hogy ha nem kap izgatást,akkor nagyon lassan élvezek el. Nem vagyok meleg.42F Köszönöm az értelmes válaszokat!

Figyelt kérdés

2022. máj. 13. 13:09
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Dehogyis az,pasiknak is érzékeny ahogy nekünk a bimbink.Férjem is szereti aha szopogatom,azt mondja hogy jó érzés.
2022. máj. 13. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
10%

Én mindenesetre örülök annak hogy az exeim és a párom is nekem azt mondják nekik nem izgato, nem igenylik, nem nem es nem.


Engem taszitana is ha nekem szőrös és akarmilyen mellbimbókat kéne nyalogatnom. Meg eleve mellbimbókat.

2022. máj. 13. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Semmi gáz nincs benne. A pasi is ember és az embereknek vannak erogén zónái. Nem csak a farkat lehet kényeztetni egy férfin.
2022. máj. 13. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszaitokat!
2023. szept. 8. 05:25




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!