Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Aki eleinte nem akart nudista...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Aki eleinte nem akart nudista strandra menni aztán később mégis kipróbálta és megtetszett neki: hogy győztek meg, miért gondoltad meg magad?

Figyelt kérdés
Hány évesen jött el a fordulat?

2022. máj. 13. 16:52
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
15 évesen nudiztam először, de igazi strandra csak akkor merészkedtem el, amikor 19 voltam, és egy haverom rábeszélésére jött a fordulat. Azóta csak ilyen helyeken strandolok, ha mód van rá.
2022. máj. 13. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Nos, engem nem kellett meggyőzni. Viszont sikerült egy csajt elvinnem magammal, aki nagyon is szégyenlős volt, el nem tudta képzelni h ő menni fog valaha ilyesmi helyre
2022. máj. 13. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Régebben nagyon szégyenlős voltam, sosem látott meztelenül, viszont láttam hogy egy tónál meztelenüo fürdenek és kiváncsivá tett milyen lehet. Egy akkori haveroknak ezt mondtam, aki közölte simán el merne menni oda. Sokszor beszélgettünk róla, de a tettek elmaradtak. 15 évesen a következő évben erőt vettem és elmentem arrafelé kerékpárral, egy félreeső helyen levettem a ruháim. Akkor rájöttem senkit nem érdekel ki hogy néz ki, a nudizás nem erről szól. Jópár évvel későbbb már hivatalos nudista strandra is elmentem. Azóta is járok nudista strandra.
2022. máj. 13. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Én is nagyon szégyenlős voltam, szóval ez egy challenge volt magamnak. Többször indultam neki, negyedszerre mentem be tényleg XD 15 voltam.
2022. máj. 16. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Menni mindig is akartam. A szégyellőségem gátolt. Nem volt konkrét oka, hogy végül rászántam magam és nem gondoltam meg magam semmiben. Egyszerűen szép lassan felülkerekedett a szégyenlősségemen, hogy rég ki akartam próbálni. A szélen, mindenkitől távol telepedtem le, aztán kb. fél óra alatt rájöttem, hogy a nudizásban semmi ciki nincs. Fogtam magam és átpokrócoltam egy sűrű részre, jól éreztem magam.
2022. máj. 28. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!