Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Valaki találkozott már olyan...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Valaki találkozott már olyan emberrel itt, aki a romákat tartotta felsőbbrendűnek? Mi ez a perverzió?

Figyelt kérdés
Itt a gyakorin több ember is írt nekem privátot, akiről kiderült, hogy ez a fétise/perverziója? Ez egy szexuális aberráltság lehet? Találkozott más is ilyen emberrel itt?

2022. máj. 15. 16:57
 1/10 anonim ***** válasza:
84%
Itt még nem találkoztam de a való életben sem.
2022. máj. 15. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
54%
Szerintem itt elég sok a neo náci/szélső jobb oldali így ezt nehezen tudom elképzelni.
2022. máj. 15. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Nyilván nem tömegekre gondoltam, de pár ilyennel találkoztam már. Gondolom valamilyen szinten szégyellik, vagy tartanak a reakcióktól.
2022. máj. 16. 12:54
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Konkrétan felsőbbrendűnek tartanak bárkit is? Nem inkább ilyen dominancia iránti vágyak miatt írnak?
2022. máj. 17. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Biztos volt benne dominancia iránti vágyuk. De konkrétan a cigányokat tartják ők felsőbbrendűnek, dominánsnak.
2022. máj. 19. 10:15
 6/10 anonim ***** válasza:
77%
Van egy 55 éves kollganőm, magyar, fehér. A romákra van ráktannava, szeritük ők hagyományos értelmebe vett férfiak, és úgy is viselkednek. A férje is ilyen és miután elvált is ilyen kreool cigányképű pasikkal kavart. Most is van egy már nyugdíjas cigány, vizszerelő élettársa.
2023. jan. 21. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
64%
A magukat cigánynak valló romák mind ilyenek.
2023. jan. 22. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
47%

szerintem az árják a felsöbbrendűek

cigány max a gázkamrába mehet be elsőnek xdxdxd

cigányból csak az nézki normálisan akibe már keveredett fehér ember

igazi cigányok ocsmányok, rücskös képűek, kutya fej, anyu apu testvérek xd

cigányok nagyja mára egy olyan igénytelen undorító népcsoport lett hogy...

román cigány is normálisabban nézki mint amelyik magyarba portyázik

mi cigányaink szolga sorba valóak

2023. jan. 22. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
54%

felsőbbrendű... hát nem tartom

de 1x lefeküdnék egy roma lánnyal aki odáig van a fehér magyarokért.. ha akad egyáltalán ilyen :D

2023. okt. 9. 03:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
45%
A roma csajok magukat tartják felsőbbrendűnek, de nem ok nélkül, a magyar csajok valamiért simán behódolnak nekik, de akik nem simán előbb utóbb azok is.
febr. 28. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!