Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Fiúk ti mekkora mellméretet...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk ti mekkora mellméretet szerettek? Tényleg olyan fontos a mell? Vagy fenék pártiak vagytok?

Figyelt kérdés
Nekem 80/As a mellem, sokszor zavart, hogy ilyen kicsi. Viszont a fenekem az nagy😅 ti hogy álltok ehhez a témához? Melyik a fontosabb testrész?ideális mellméret? Igazi vagy plasztik?

2022. máj. 18. 00:55
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
100%
Nekem alapból a hatalmas mell a zsánerem mégis a legnagyobb szerelmem olyasmi alkatú volt mint te, kis mell, nagy fenék. Az érzések felül tudnak írni mindent.
2022. máj. 18. 01:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 DanielC ***** válasza:
100%
Nekem nem kell nagy mell es nagy fenek.
2022. máj. 18. 01:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
100%
Nekem a B 80 az igazi. Nem kell nagy.
2022. máj. 18. 04:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 Noren1989 ***** válasza:
100%

65A-75B közti cicikkel vagyok el igazàn, vékony nőkön.


Nekem a pofi, meg attitűd fontosabb.

2022. máj. 18. 04:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
78%
Nekem pont jó a kisebb cici+nagy fenék kombó. Csinos lehetsz. :)
2022. máj. 18. 05:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
31%

Kedves kérdező, nem tudom, h a "nagy fenék" olvasása közben mekkora székmelegítőt kell elképzelni.


Tudnád ezt érzékeltetni kicsit szemléletesebben?


Mellek méretét tekintve nincs számomra "tökéletes méret", mert


•1 Nem minden illik minden nőhöz. Ez úgyszintén igaz a szemérem szőrzetre is.

Az én szememnek akkor lesz nagyon vonzó egy női test, ha ízlésesek az arányok. Bizony van olyan hogy túl nagy mell, és ehhez nem kell légzsák méretűnek lennie


•2 Nem a méret a lényeg 😝

De tényleg így van!


Ami nekem nagyon tetszik, az a FORMA. A kerekded cicik és kerek vagy szív alakú popó. Mérete kb mindegy. Legyen nagyobb mint egy kisfiúé de legyen kisebb mint Kim Kardasiané.


Illetve van itt még valami, rájöttem hogy ez is bejön. Viszont ez nagyon ritka, eddig egy barátnőmnek volt ilyen:


•Az úgynevezett magasan ülő mellek. Szóval valahogy az egész mellszövet+tejmirigyek+emlőudvar közelebb van a nyakához


A tipikus műnők kimondottan taszító látványt nyújtanak. Viszont nem ítélem el, akinek van implantátuma. Csak szerintem kár lenne pusztán a méret miatt műttetni. Mondjuk ha csőmellű valaki, vagy kövér volt korábban akkor persze oké, bármely életkorban. Nem érintettem még operált cicit, nem tudom milyen érzés.



Ha gondolod, nagyon szívesen mondok véleményt konkrétan a te alakodról is. Írj bátran, ha úgy érzed kíváncsi vagy 😌

2022. máj. 18. 06:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
93%
70-75 a imádom :)
2022. máj. 18. 06:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
100%
Barátnőm melle 80C. Nekem tetszik a mérete.
2022. máj. 18. 06:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
88%
Pici cici, kerek kemény popsi. Imádom!
2022. máj. 18. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:

Kis cicik,nagy fenék. Igazi ha lehet.

A szilikont nem szeretem,de elfogadom.

2022. máj. 18. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!