Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Láttatok vagy hallottatok már...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Láttatok vagy hallottatok már példát arra, hogy családon belül ment ez meg az?

Figyelt kérdés

Mert oké, sok ilyen family stb. poresz van, de azok meg vannak rendezve 99%-ban gondolom.


Valóságban ez mennyire elterjedt és milyen társadalmi státuszban láttátok előfordulni?



2022. máj. 21. 13:53
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Én csak családon belüli erőszakról hallottam.
2022. máj. 21. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
45%
Kisebbségieknél ez mindennapos dolog.
2022. máj. 21. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
81%

Ahogy a második is irja. Le lehet pontozni de személyes tapasztalatom, hogy a cigóknál sok helyen dugják egymást a tesók, unokatesók és egyén rokonok.

Tudok olyat is aki nem kissebbségi de szexel az anyjával (2 részeges lecsúszott alkesz).

Van egy régi csaj ismerősöm is aki időnként a pasijához beveszi hármasban az anyját(lány anyja).

Szomszéd városban is ismerek 2 esetet. egyikben a hugát kúrta meg buli után hajnalban a másiknál meg az unokaöccsén tanult meg szopni a lány.

vannak ilyenek.nem sűrű de vannak.

2022. máj. 21. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Én egy ilyen esetről tudok, ami fixen megtörtént az unokatesók között volt.
2022. máj. 21. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
97%

Én az egyik kolléganőmröl hallottam, hogy az anyjával együtt jár pasikhoz. Aztán az egyik férfi alá is támasztotta, hogy ez igaz.

Undorító!

2022. máj. 21. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
81%
A szóbeszédnek általában nincs alapja,aki viszont részt vesz benne,soha nem fogja elárulni!Legalábbis itt a GYK-n a nyilvános válaszok közt.
2022. máj. 22. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
82%
Mióta összeházasodtunk a feleségemmel azóta családon belül szexelünk
2022. máj. 23. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
68%
Például Pest megyében Csörögben ez mindennapos. Nem minden cigányra jellemző ez, csak a tényleg nagyon aljára.
2022. máj. 23. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Volt barátnőmet a nevelő apja molesztálta rendszeresen !
2022. máj. 26. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!