Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Mennyi idő után lehet pénzt...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyi idő után lehet pénzt keresni onlyfanssel, és kb mennyi az átlagkereset?

Figyelt kérdés

Nem vagyok rá büszek, de komolyan elgondolkodtam rajta. Az orvost már nem győzöm sokáig fizetni, és egyetemre 22évesen se sikerült még eljutnom. Párom sincs úgyhogy szerintem ezzel már nincs gond. Mondjuk olyan fél év alatt mennyit kereshet meg ott valaki? (Akkor kellene majd nagyobb összeg orvosra). Nem a legdurvább dolgokat csinálnám nyílván, csak annyit szeretnék elérni, hogy a havi kiadásaimat fedezni tudjam, a munkám erre nem elég, valamint később majd egy műtétet.


Tudom, hogy sok a solo videós de mégse hagyják abba tehát megéri nekik. Van itt esetleg olyan aki onlyfansezik?



2022. máj. 21. 15:51
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
94%
Nem lesz túl hasznos válasz, de szerintem ez még mindig jobb, mintha pénzért dugnál idegenekkel.
2022. máj. 21. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 A kérdező kommentje:
Hát az kizárt lenne, azt semmiképp se vállalnám be, pont ezért gondolkodtam ebben😅
2022. máj. 21. 16:14
 3/19 anonim ***** válasza:
94%

Ennek örülök, még így ismeretlenként is. :D

Ha véletlen tényleg erre szorulsz, dobj majd egy linket. Nem nézek ilyeneket, de ennyivel tudok segíteni.

2022. máj. 21. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 A kérdező kommentje:
De aranyos vagy😊rendben, köszi😁😘
2022. máj. 21. 16:19
 5/19 anonim ***** válasza:
43%

1

Valóban jobb, hogy az egész világ látni fogja?

2022. máj. 21. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
91%
5-ös gondolom van, aki jobbnak tartja, hogy látják (akár arc nélkül), minthogy idegenekkel szexeljen.
2022. máj. 21. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
100%
Ha küldesz nekem lábképeket akkor boltolhatunk valamit érte :D
2022. máj. 21. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
100%

"The average OnlyFans creator makes $151 per month"


azaz kb 55e Ft az átlagbevétel - ez látható tétel neked, Kérdező?

persze kérdés, hogy az átlag mennyi idő alatt érhető el.

esetleg van-e valami "különlegességed"

2022. máj. 21. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
100%

én pasiként nem fizetnék ezért.

csak ha szex is van.

2022. máj. 21. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 A kérdező kommentje:
Utolsó, de mások igen.
2022. máj. 21. 17:30
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!