Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Bulikban szokott lenni meztele...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Bulikban szokott lenni meztelenkedés, vagy esetleg több?

Figyelt kérdés

Érdekelne, hogy ki meddig megy el egy buliban, vagy miket szokott látni, vagy hogy megy ez az egész.

Én most már pár éve járok bulizni, és szokott néha vadulás lenni.

20/l



2022. máj. 26. 07:43
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Persze házibuliban más is szokott lenni
2022. máj. 26. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Természetesen a hangulattól függő mértékben. A minimum ami mindig megtörténik a rövid szoknyában rockizás kivillanó bugyikkal.
2022. máj. 26. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Persze, hogy szokott lenni
2022. máj. 26. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Ez sokat fugg a buli hangulatatol :) Sok nonek bejon es nekem mint pasi is ;)
2022. máj. 26. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 dregor ***** válasza:
17%
Meghívhatnál egy ilyen buliba... :D
2022. máj. 26. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
94%

Bulija válogatja. Van ahol öltönyben kortyolunk pezsgőt.

És van ahol pucéran kergetjük egymást mint a hülyék.

2022. máj. 26. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Általában nincs. Egy alkalommal voltam csak olyan bulin, hogy apránként lekerült egy-egy ruhadarab, s végül mindnyájan meztelenre vetkőztünk. Vicces volt de nem fajult el. Inkább olyan "ki meri bevállalni a lenge öltözetet" a buli idejére viccelődésnek indult. A vagányak kezdték, az átlagosak követték a példát, a szemérmesebbek a végén csatlakoztak. Mikor mindenki fehérneműben volt, jött a folytatás, ki meri bevállalni, hogy azt is levegye. Egymást ugratva, biztatva, heccelve, unszolva, győzködve, stb. csatlakozott végül minden résztvevő.
2022. máj. 28. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

Nyilván társaságfüggő.

Én általában társasjátékos "bulikra" megyek, de belecsöppentem olyanba is egy másik társasággal, ahol elég sok dolog megtörténhetett.

2022. jún. 1. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
24%
Köszi, Richiee, az érdeklődést, de nem kértem privátot. Érd be a saját életeddel és kalandjaiddal - ha vannak. Ha nincsenek, és nem tudsz csinálni, akkor álmodozz! ;)
2022. jún. 2. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:

#9 Értem, hogy nem kértél privátot (nem én írtam), de akkor csak ne válaszolj.

Kirakni a közösbe egy anonim oldalon valakinek a nevét, elég aljas dolog.

2022. jún. 2. 22:38
1 2




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!