Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Fiúk! Nektek ki mutatta meg,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Nektek ki mutatta meg, vagy mondta el, hogyan kell kiverni? Hogyan reagáltatok rá?

Figyelt kérdés

2022. máj. 27. 21:06
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
100%

Iskolában lett téma serdülő korban a fiúk között.


Én zuhany közben kezdtem el kiverni, mindig csukott szemmel. 89-ben születtem, így nálunk még pont nem volt internet, így kb. maradt a fantázia, illetve dugi magazin.


Annak ellenére, hogy a fiúk között ez téma volt, azért mégis szégyellte mindenki és nem beszéltük meg. Utólag kicsit sajnálom ezt.

2022. máj. 27. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
100%

Hustler TVn láttam kb 11 évesen.

Aztán kipróbáltam én is, és nagyon jó volt.

2022. máj. 27. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
100%
Nekem senki nem mondta egyszer csak elkezdtem huzogatni, aztán vmikor olyan sokáig csináltam hogy el is mentem:D
2022. máj. 27. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
15%
Apám,közösen vertük az elején.
2022. máj. 27. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
100%

Én is magamtól jöttem rá. Egyszer jó sokáig "játszadoztam" a farkammal, de persze nem a húzogatós módszerrel, aztán egyszer csak jött a lüktető, csiklandozó érzés.


Általánosban 5-6. osztályban lett téma, de mivel nem igazán voltam valami jóban az osztálytársaimmal, ezért nem is szóltam bele a dolgaikba.

2022. máj. 27. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
100%

5# vagyok


Gimiben viszont nem jött fel a téma, azt kivéve, hogy 9.-ben az egyik osztálytársam este a takaró alatt kiverte, miközben dumáltunk meg minden, égett a lámpa, jöttünk-mentünk, szóval nem zavartatta magát. De kibeszélés nem volt sosem.

2022. máj. 27. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
100%
Haverokkal dumáltunk róla 13 évesen hogy hogy kell .
2022. máj. 27. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
100%
Mint az előző válaszoló, szintén 13 évesen tudtam meg. Én nem havetoktól, hanem egy osztálytársamtól, akit a bátyja tanított meg a technikájára.
2022. máj. 28. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
100%
haverom bátyja tanítgatott minket kb 10 évesen, akkor ő 14 lehetett. :D
2022. máj. 28. 04:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
100%

Nekem senki. Volt egyszer suliban beszéd téma, de én nem voltam benne, csak hallgattam. És gondolkoztam, hogy hogyan lehet.

Meg még kb 11 évesen, el kezdtem dugni párnát, meg takarót. És ott már ki jött a cucc. Onnan következtettem késöbb.

2022. máj. 28. 07:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!