Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » A melleim miatt nem tudom...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A melleim miatt nem tudom kívánni a szexet. Hogy lehet ezt leküzdeni?

Figyelt kérdés

Libidóm egyáltalán nincsen és ha lenne is, akkor sem tudnám igazán élvezni a szexet.

Vékony nő vagyok, pici mellekkel, ami a szoptatás óta csúnya lett, szóval van stria, megereszkedés minden szinte.

Nagyon nem szeretem, mert nem elég hogy kicsi, még ronda is, egyszerűen annyira undorítónak találom, hogyha lekerül rólam a melltartó , csak erre tudok koncentrálni.

Igaz, többet kellene sportolnom, mivel ülőmunkát végzek, de alapvetően az alakommal fenekemmel elégedett vagyok

Mindhiába, mivel a melleim teljesen elveszik a szex utáni kedvem, teljesen lelomboznak és már képtelen vagyok azt gondolni,hogy élvezetet tudok nyújtani az ágyban.


Mellműtétre sajnos még nincs pénzem, szóval ez egyelőre még nem játszik.


Akik ilyen helyzetben voltak, hogy küzdötték le?


28/N



2022. máj. 29. 07:43
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Ha valóban indokolt akkor korrekciós műtétre kaphatsz TB támogatást! Nézz utána!
2022. máj. 29. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:

Ebbe én nem tartozom bele sajnos.

Ezt szilikonnal lehetne korrekciózni, de azt nem támogatja a TB, max ha levágták volna melldaganat miatt a melleim.

2022. máj. 29. 07:50
 3/12 anonim ***** válasza:

És a párod mit szól hozzá?

Neki sem tetszik?

2022. máj. 29. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
52%

Ilyen helyzetben nem vagyok,de volt szerencsém egy fiatal nőhöz, aki soha nem vette le a melltartót vagy pólót szex közben, az exeivel úgy csinálták.


Nekem megengedte már első alkalommal , h levegyem róla. Jó érzékenyek voltak ám a bimbikéi 🤤😋

Büszke is voltam magamra 😇


A lényeg: talán a párodnak kicsit másmilyennek kellene lennie, és elmúlna ez a problémád.

2022. máj. 29. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
64%
Nekem szülés, szoptatás nélkül is rémesek a melleim. Nagyon kicsik, aszimmetrikusak, a felület kb. a mellbimbó teszi ki, az is aszimmetrikus és még lógnak is + fekete szőrök vannak a bimbók körül, amiket mindig csipesszel ki kell szedjek. Mivel nem akarom megvárni, hogy látszanak, így nagyon picikét kiszedem, de akkor még sebes lesz mindig a mellbimbó körül. Sosem tudtam őket elfogadni, a mai napig sem. Annyit tudok csinálni, hogy edzek, a testem többi részét széppé teszem, amennyire lehet és próbálok sötétben szexelni. Szerencsére eddig normális partnerem voltak, nem tettek rájuk megjegyzést. Úgy állok hozzá, hogy az első szex ilyen vízválasztó, ha utána akár még többet, akkor nem riadt el. Eddig akartak.
2022. máj. 29. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%

Szülés/gyerek/szoptatás nélkül is borzasztó melleim vannak. Az összes általam ismert nő rokonnak ilyen volt. Nem túl nagyok, de lógnak, mint két üres tejes zacskó. A bimbóudvarom pedig akkora, mint egy kávéscsésze kistányérja.

Ha a pasiknak nincs ellenük kifogása, nekem miért okozzon lelki problémát?

2022. máj. 29. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 DanielC ***** válasza:
Sokan szeretik a vékony nőket, pici mellekkel is. Annyira nem lehet ronda, es engem nem zavarna. Inkabb az zavarna ha csunya az arc, vagy valaki nagyon köver.
2022. máj. 29. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 dregor ***** válasza:
A párod hogy áll a melleidhez?
2022. máj. 30. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%

Volt egy barátnőm, akinek tényleg nem voltak szépek a mellei, pedig fiatal volt.

De nem foglalkozott vele, baromira élvezte a szexet, mindent (mármint normális keretek között) ki akart próbálni, felszabadult volt, tudta az előnyös tulajdonságait.

Sok év után ezek jutnak róla eszembe és akkor nem zavart egyáltalán.

Szerintem menj el pszichológushoz, aki tud ötleteket adni arra, hogy elfogadd magad.

2022. máj. 30. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Ne foglalkozz vele és a férjed (vagy ha egyedülálló vagy más pasik) sem fognak. Hidd el. Nekem alapból nem volt jó mellem, vagyis az átlagnál jobban lógott. 21 évesen lettem terhes, 85B-ről megnőtt pár hét alatt 90D-re! Majd 2,5 évig szoptattam, ami rendesen odavágott neki, és 85C-nél állt meg most a mérete, még lógósabban,mint volt. Bár nincs nagy önbizalmam, de mivel tudom, hogy ezzel nagyon nem tudok mit kezdeni, már az elejétől tudatosítottam magamban szex előtt, hogy ez ilyen, nem kell vele foglalkozni, ha én nem problémázok rajta a pasik sem fognak. Nem viccelek, átlagban a pasik 80%a még szex után is azt mondja milyen jó melleim vannak, hogy szeretik. Én meg utálom még akkor is levenni a melltartót, mikor egyedül vagyok. Szóval nekem abszolút bejött ezen a téren, hogy ha fejben “átállítod” magad, akkor más lesz a többiek hozzáállása is. Ugyanez amúgy a stria is, terhesség alatt a hasam tiszta striás lett köldökig. Mivel én egyedülálló anya vagyok, nincs fix partnerem, az elmúlt években egyetlen egy pasi nem jegyezte meg, hogy “jéé, jó striás a hasad!” Az elején volt, akit megkérdeztem, hogy nem zavarja-e, közölte, hogy neki fel sem tűnt. Lehet ha problémáznék rajta meg takargatnám, akkor egyből feltűnne nekik, de így, hogy leszrom, tényleg nem problémázott még ezen sem senki.
2022. máj. 31. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!