Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » A baratnőm nem akar leszopni...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A baratnőm nem akar leszopni pedig egy jó ideje együtt vagyunk és tudja hogy vágyok rá kit tegyek?

Figyelt kérdés
Lehet en vagyok a furcsa de én bármit megtennék érte és meg is szoktam még ha nem is szeretnèm ,megteszem mert tudom h oromet okozok neki ès szeretem , èn mindig kinyalom ot.Nem hiszem el hogy legalabb hetente 1x 5 percet nem erek meg neki ha mèg nem is minden nap , mi a velemenyetek? Jol neznenk ki ha 1 perc alatt elmennek en is az ágyban mer nincs kedvem tovabb birni.Èn is mondhatnám hogy ne kenyszeritsen h tobabb birjam de ez magamtol jon mer szeretem es jot akarok neki . Mi a vélemènyetek?

2022. máj. 31. 23:22
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
Miota vagytok egyutt? Hany evesek vagytok? Mit mondott miert nem akarja csinalni?
2022. máj. 31. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 A kérdező kommentje:
20 , azt mondja nincs kedve ne kenyszeritsem
2022. máj. 31. 23:27
 3/21 anonim ***** válasza:
57%
Egy nő igenis szeressen szopni! főleg ha elvárja a nyalást! N
2022. máj. 31. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
90%
dobd a picsaba. furan hangzik foleg itt a gyk-n, de neked is lehetnek elvarasaid ferfikent, nem csak a noknek.. ha neked fontos az oral, es nem hajlando ra, akkor nem egymast keresitek.
2022. máj. 31. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
87%
Kipróbálhatod, hogy te is hanyagolod a nyalást, de az nem fog segíteni. Igazából tényleg nem lehet kényszeríteni rá, de szerintem az a baj, hogy aki ilyen stílusban utasítja vissza a párját, az nem az odaadó, elötelezett partner mintapéldánya. És ez talán nagyobb probléma, mint az, hogy nem akar szivattyúzni. Nem akarok neked olyan tanácsot adni, hogy dobd ki, de ha így döntesz, ne legyen semmi lelkiismeretfurdalásod. Neked is jogodban áll mérlegelni, hogy egy kapcsolatban mi a lényeges, és mi nem.
2022. jún. 1. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim válasza:
82%

Nem szeret eléggé. Én a pasimnak mindent megteszek. Nem tudom mióta vagytok együtt, adj neki kis időt..

Eleinte én is ódzkodtam..de amint kipróbáltam, kedvenc elfoglaltságom lett ❤️

2022. jún. 1. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
53%
Hát nem tudom…. A kérdésed stílusából és hangvételéből tekintve nekem sem lenne kedvem leszopni téged. Szerintem nem sikerült eladnod neki úgy hogy meg hozdd a kedvét a szopáshoz. Ez az ő döntése, hogy akar szopni vagy nem. Nyílván oka van hogy nem akar. A szexualitásban elvárásoknak nincs helye, sem erőltetésnek, sem erőszaknak. Ezekkel nem mész nála semmire. A szex az örömszerzésről szól, a kölcsönösségről, együttműködésről, a saját érdekeid háttérbe szorításáról, vágyak megéléséről. Ha valaki valamit nem akar megtenni, azt kötelességed tiszteletben tartani. Más kérdés ha türelemmel, udvariassággal, ész érvekkel, odaadással, megpróbálnád nála elérni hogy akarja kipróbálni. Senkinek sem kötelessége szopni, sem nyalni. Ez mindenkinek a saját döntése. Találd meg az ő döntésének az okát.
2022. jún. 1. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 A kérdező kommentje:
Sex az örömszerzesrol szol epp ezaz oromet akarsz okozni annak akit szeretsz, kèrdesem stilusa?
2022. jún. 1. 01:18
 9/21 A kérdező kommentje:
5. Valaszolo teljesen egyetertek
2022. jún. 1. 01:19
 10/21 anonim ***** válasza:
24%
Olyan mintha csak dugasra tartanad a baratnod, nekem az jon le az irasmododbol. Nekem se lenne kedvem hozza.
2022. jún. 1. 01:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!