Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Mit tennél ha meztelenül...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tennél ha meztelenül napoznál egy csendes helyen,és jönne valaki szintén napozni?

Figyelt kérdés

2022. jún. 2. 15:54
A kérdező szavazást indított:
Elbújnék
Felöltöznék
Hazamennék
Odahívnám
Szexelnék vele
Egyéb
18 szavazat
 1/7 anonim ***** válasza:
41%
Attól függ, hogy fiú vagyok vagy lány. Ha fiú is vagyok nulla tudással és edzetlen ököllel nem jó verekedni. Úgy hogy elkezdenék nagyon vakarózni, hogy azt higgye majom himlős vagyok, ettől megriad és haza megy.
2022. jún. 2. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Ha egy másik lány jönne örülnék is neki.
2022. jún. 2. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Semmi különöset, odaköszönnék neki és folytatnám. Valószínűleg ő is azért keresett egy eldugottabb helyet hogy nyugodtan napozzon.

Ha nő és annyira bejön hogy merevedésem lenne akkor átfordulnék hasra, ha normális akkor nem is venné tolakodásnak.

Ha pasi és merevedése lenen akkor már erősen gondolkodnék hogy hazamegyek, de amíg nem közelít szexuális célzattal (ahogy én sem tenném egy nő esetén) addig nem csinálnék semmit.

F

2022. jún. 2. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Semmit. Ha zavarja, hogy meztelen vagyok, nyilván úgyis tovább megy. Ha nem zavarja, akkor engem se zavar. Férfi vagyok, nem kérek privit férfiaktól.
2022. jún. 2. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Ha ő is meztelenül napozna akkor semmit. Feltételezném, hogy ő is azért jött oda, mert nudizni nem lehet akárhol. Ha fürdőruhában napozna akkor viszont zavarna. Helyzet függő, hogy elmennék, vagy beszólnék.
2022. jún. 4. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Attól függ, de én eleve csak olyan helyen nudiznék ami erre kijelölt (ergo mások, akik arra tévednek is tudják hogy belefuthatnak meztelen emberekbe), vagy ahol tuti nem lát más. A kertünk hátsó része ilyen, sehonnan sem lehet belátni. Ha pedig valaki jön hozzánk, vagy a szomszéd áthajol a kerítésen mert kér/ kérdez valamit akkor persze felöltözök. Nem azért napozok meztelenül hogy mutogassam magam, hanem hogy szép színem legyen gatya alatt is :)
2022. jún. 6. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Napoznék tovább akár fiú akár lány...

42N

2022. jún. 6. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!