Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Mozgássérült lányok. ti...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mozgássérült lányok. ti szoktatok a rosszlányok.hu oldalon nézelődni?

Figyelt kérdés

Talán egyesek nem tudják, de férfiak is hirdetnek ott. És tudom, hogy sokan már attól kiborulnak, ha a mozgássérült szót, és a szex szót egy mondatban említik. Szóval talán meglepő lehet, de egy mozgássérült embernek is vannak vágyai…

Én magam, egy mozgássérült férfi vagyok…40

Bottal járok.

Szóval egyáltalán nem ítélkeznék, ha a mozgássérült lányok közül is, néha-néha nézelődnek az oldalon. A korotokat írjátok le légyszi!



2022. jún. 3. 14:20
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
44%
jól van dr house nyugodj már le.
2022. jún. 8. 07:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 A kérdező kommentje:

Mondtam már! Abszolute nyugodt vagyok :)

Csak mosolygok rajtad aki azt írod hogy: Jól van dr house nyugodj már le.


Ez vicces :)

2022. jún. 8. 07:14
 13/17 anonim ***** válasza:
Ismered azt a viccet, hogy két vicc beszélget? 🤔
2022. jún. 8. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 A kérdező kommentje:
Azt hiszem értem a poént 13 as :) Csakhogy én ezt a kérdésemet nemm viccnek számtam. A 11 es poénkodik itt...
2022. jún. 8. 17:27
 15/17 A kérdező kommentje:

Most azokat kérdezném, akik oda tették a pontot, hogy: „Én szoktam, de csak nézelődni!”

Mi aggaszt titeket? Miért nem tettétek még meg? Én is rengeteget dilemmáztam, És máig dilemmázom ezen. Szóval érdekelne nektek, akik mozgássérültként nézelődtök, de még nem léptetek a tettek mezejére, nektek mik a dilemmáitok?

2022. jún. 8. 17:43
 16/17 anonim ***** válasza:

Kérdező.


Te jó ember vagy, ne foglalkozz semmivel.

Itt úgy sem fogsz tudni értelmes választ kapni, beszélgetni meg szintén nem fogsz tudni.


Az internet megjelenésével kihalt belőlünk az értelem,az őszinte érdeklődés a másik iránt és csak támadjuk egymást és okoskodunk, de azt nagyon profin csináljuk.


Ha fel is jövök ide, már nincs kedvem semmit kérdezni.

Minek?

🤷‍♂️


Túl sok az idióta.

A trollkodni szót nem szeretem használni, mert amit már itt és a facebook csoportokban csinálnak, az nem trollkodás,hanem primitív, agyhalott viselkedésre vall.

2022. jún. 8. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 A kérdező kommentje:
16 :) Tetszik a válaszod :) Hát tőlem bármit kérdezhetsz, szívesen válaszolok :)
2022. jún. 8. 18:34
1 2




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!