Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Ronda, kövér lányok, akik...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ronda, kövér lányok, akik szeretik, ha aláznak bennetek, mennyire szeretitek hallani, hogy rondák és kövérek vagytok?

Figyelt kérdés

2022. jún. 8. 05:35
 1/7 anonim ***** válasza:
84%
Ezt a kérdést ugye nem gondoltad komolyan...?
2022. jún. 8. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
82%

Szerintem ezt senki sem szereti hallani, mivel sértő és bunkóság. :)

Aki azt szereti ha alázzák, az egy másik téma. Ott ő van alul és dominálja a férfi, de NEM így. :)

2022. jún. 8. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
79%

Van ilyen,nem csak én.

De rondának ne nevezzen. Azzal lehet alázni,hogy kövér vagyok.

Meg lógnak a melleim.stb. De azzal,hogy ronda vagyok semmiképpsem.

Mennyire? Közepesen!

2022. jún. 8. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
91%
Na máris kaotam egy pivit akkor itt szólok mindenkinek, van aki aláz,tudja mikor mivel piszkáljon. Nem akarok ismerkedni,barátkozni,beszélgetni.
2022. jún. 8. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
82%

Az egy fétis ha szereti ha alázzák. Nem attól függ hogy kövér vagy nem.


Én imádom a duci lányokat. Még nem volt olyan akivel rossz lett volna az ágyban. Szeretet de legfőképpen szex hiányosak, nagyon nagyon. Imádják ha nőként bánnak velük. Azonnal leesnek a lábukról.

2022. jún. 8. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
84%
Ebben nőttem fel, és az élet furcsasága, hogy igénylem is, amikor elhord mindenféle utolsó undorító sz*rnak, és úgy is bánik velem.
2022. jún. 25. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
74%
jó lenne hasonló nővel ismerkedni mondjuk az alázás része nem vonz
2022. aug. 13. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!