Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Szerintetek egy kérdés mi...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek egy kérdés mi alapján kerül előre itt a rangsorban?

Figyelt kérdés

Tudom-tudom! Most lesz aki azt mondja majd hogy ezt a kérdést nem ebbe a kategóriába kellett volna írnom. De igazából fogalmam sincs hova tehettem volna. Azt hiszem bárhova tehettem volna. Mert mindenhol ugyanaz az algoritmus érvényes. Szóval úgy döntöttem, ide teszem.

Én arra tippelek ha az ember kitesz egy új kérdést akkor először az kerül a kategóriában a lista élére. De később azok kerülnek lejjebb amik kevés választ kapnak. vagy egyáltalán nem kapnak választ. És azok maradnak a lista csúcsán akik sok választ kapnak.

Ti mit gondoltok? Szerintetek mi alapján rangsorolja a rendszer a kérdéseket?

A legjobb az lenne, ha olyasvalaki válaszolna erre a kérdésre, aki részt vesz a Gyakorikérdések oldal üzemeltetésében. Mert tényleg kíváncsi vagyok hogy mi dönti el hogy melyik kérdés marad a lista csúcsán.



2022. jún. 8. 13:01
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Időrendben vannak "rangsorolva", az első két (régi) kérdés meg véletlenszerűen.
2022. jún. 8. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
A felső 3 az kiemelt, ott random bedob 3at a kiemeltek közül. Alatta meg udőrendben van. Szóval nem értem a kérdést. Hacsak nem tudta, hogy így működik.
2022. jún. 8. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Nem! Nem tudtam! Tényleg nem tudtam...
2022. jún. 8. 13:08




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!