Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Lányok! Szerettek taposni,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Szerettek taposni, vagy állni srác hasán?

Figyelt kérdés
Ha igen szoktatok? Hány kg vagy, és meddig bírják? Leszállsz ha nem bírja? Be szokták feszíteni a hasukat közben a srácok? Hány éves vagy?

#láb #fétis #taposás #has taposás
2022. jún. 9. 19:42
1 2 3 4
 11/37 A kérdező kommentje:
Miért szeretsz belesüllyedni? Erre kíváncsi vagyok. Miért jobb, ha van nyoma? Amúgy cipőben is van. Szívesen megtennéd akár velem is?
2022. jún. 9. 22:32
 12/37 anonim ***** válasza:

Ha nem tudja sokáig tartani a hasizmát ez lesz. Magassarkúban, mint ez:

[link]

Volt rajtam ezzel még nem tettem, de szép nyomot hagyhat.

Mert dominálom és ezzel jár!

Azt még nem próbáltam. Ahhoz kell azért szimpátia.

2022. jún. 9. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/37 A kérdező kommentje:

Még előbb írtad, hogy más kérdés milyen annak, akinek a hasába süllyedsz. Téged érdekel, vagy zavar ha neki fáj? Amúgy nem hiszem hogy fáj neki, 55 kg vagy, könnyű vagy.

Kipróbálnád ezzel a magassarkúval amit küldtél? Hány embert tapostál eddig, és hogy találtál rá partnert?

2022. jún. 12. 13:44
 14/37 anonim ***** válasza:

Igen, hisz ő viseli el. Amíg rajta állok azt ki kell bírnia, ennyi! Lehet, de azért megkönnyebbül, amikor leszállok.

Igen szeretném! Az egyik a volt párom volt, bár neki a hátán szoktam, mezítláb. Aztán volt, akivel idővel jött elő.

Szal konkrétan nem keresek erre sem, ahogy alakul, köszönhető azért, annak, nyitott vagyok és a személyiségemnek. Ezt sokan mondták már más miatt is, szeretnek is velem lenni és beszélgetni, kedvelnek is. Kiskorom óta közvetlen vagyok, bár néha félreértik. 😅

2022. jún. 12. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/37 A kérdező kommentje:
Aki dominál nem szokta érdekelni, ha fáj a másiknak. Ha könyörög akkor leszállsz? Értem, én szeretem ha csinálják, így nem könnyebbülnék meg, ha leszállsz, főleg mert könnyű vagy. Akin eddig csináltad gondolom nem tudja végig feszíteni, így sűrűn süllyedsz bele, ugye?
2022. jún. 12. 14:03
 16/37 anonim ***** válasza:
De azért nem viszem túlzásban sem! Megbeszéljük, azt a menekülő szót és amikor mondja abba hagyom. Hát kíváncsi lennék, azért nem vagyok az a nagyon vékony, van mit fogni rajtam. Igen. Meg, amikor arrébb lépek.
2022. jún. 12. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/37 A kérdező kommentje:
55 kg nem sok, pedig így van. Hogy bizonyítsam be?
2022. jún. 12. 14:23
 18/37 anonim ***** válasza:
100%

Én szeretek.


N.

2022. jún. 12. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/37 A kérdező kommentje:
18-as hány éves vagy? Sokszor csináltad? Hány emberen eddig? Hány kg vagy?
2022. jún. 12. 14:29
 20/37 anonim ***** válasza:
22 vagyok, csináltam már párszor igen. 2-3 emberen. 53 kg vagyok.
2022. jún. 12. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!