Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Lányok, ha valakinek nehezen...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, ha valakinek nehezen jön össze az orgazmus, hosszabb izgatás kell neki, mit tapasztaltatok a férfiak mennyire kitartóak?

Figyelt kérdés

Egy ideig próbálkozik, majd egy pont után feladja, hogy majd legközelebb, vagy addig simogat, nyal, amíg nem sikerül kielégülnötök?

Illetve, ti mennyi idő után állítjátok le a férfit, ha érzitek azon a napon nem fog tudni benneteket kielégíteni, mert csak nagyon lassan emelkedik az izgalmi görbétek.



2022. jún. 11. 08:32
 1/4 anonim ***** válasza:
64%

El tudnak vinni orgazmusig hosszu kitarto nyalogatással.

De nekem ez nagy nulla.

Egy maszti is bőven izgalmasabb ennél nem is vágyom nyalásra.

Nekem a szex messze nem csak az orgazmusrol szól.

2022. jún. 11. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
76%
Mondhatnám azt is hiába vágyom rá hogy elmenjek, szabályosan nem igénylem azt hogy egy ferfi görcsöljön szenvedjen alattam
2022. jún. 11. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Ez nálam akkor szokott előfordulni, ha túl sokat ittam, vagy valami miatt nem tudok koncentrálni.

Utóbbi esetben inkább el se akarom kezdeni, nekem igenis fontos, hogy ha már belekezdünk, orgazmusom is legyen.

A párom megoldja.


De anno volt olyan pasi (végül szex nem volt, csak oda-vissza orál), aki nyalásnál beszólt, hogy ennyi idő alatt màr 3 nő elment volna...

(Olyan gyógyszert szedtem akkoriban, ami sajnos ezt befolyásolta.)

De azért meglepődött, hogy többet nem akartam vele találkozni... (Jó, nem csak emiatt amúgy.)

2022. jún. 11. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
83%
Csak akkor kitartó szerintem, ha nagyon szeret. Vagy akkor, ha szeret vagy sem, de igazán szeret nyalni.
2022. jún. 12. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!