Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Milyen érzés erényövben...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen érzés erényövben elélvezni?

Figyelt kérdés
Fiú, lányok tapasztalata egyaránt érdekel

2022. jún. 12. 13:23
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Izgalmas, ugyan akkor fájdalmas és kevésbé olyan katartikus élmény mint erényöv nélkül. Hozzáteszem nekem élményem eddig csak cb-6000-el és egy kis kínai fém övvel van, egyszer-egyszer volt csak rá példa.

Nem is olyan egyszerű elmenni benne, nem árt ha már nagyon fel vagy izgulva (előtte jó pár napig, hétig nem élveztél). Viszont a bezartsag miatt feszít, kissé fáj, illetve az élvezés pillanatában kevésbé lesz intenzív érzés mivel nincs mivel surlódjon és izgassa.

Arról viszont nincs tapasztalatom milyen, vagy egyáltalán lehetséges-e rendes öv jellegűben elélvezni (ha esetleg valaki tudja írja le).

Ha a fentiekből még nem egyértelmű akkor férfi oldalról nyilatkoztam.

2022. jún. 13. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
54%
Miért akarsz erényövben elélvezni? Pont arra való, h ne élvezz el.
2022. jún. 13. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
#2 Nem, nem arra való :)
2022. jún. 14. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Én egy pár videót láttam csak róla (femdomempire videói), de annyira izgató számomra, hogy többször is ilyenre verem ki.
2022. okt. 21. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!