Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Fiúk! Miért izgi nektek...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Miért izgi nektek nézni, ha egy nő előttetek maszturbál?

Figyelt kérdés

2022. jún. 13. 21:16
 1/6 anonim ***** válasza:
67%
igen... nagyon is
2022. jún. 13. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
91%

Hát, isten igazából nem biztos, hogy el lehet magyarázni :D


Talán azért, mert látom ahogy élvezi, a hangok amiket kiad iszonyatosan beindít. Meg mint mindig, beleképzelem magam, hogy na majd ha én csinálhatok vele valamit.

2022. jún. 13. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Végignézni, ahogy kényezteti magát és szép fokozatosan orgazmust okoz magának...

Ha esetleg épp fizikálisan nem lehetünk ott, hogy mi segítsük hozzá, ez a második legjobb dolog.

2022. jún. 13. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
95%
Mert valami nagyon jó érzés látni, hogy nyekergeti magát...
2022. jún. 13. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
96%
Nagyon izgató. Barátnőm szokta, hogy kikötöz, és előttem élvezkedik. Ha elenged akkor leteperem és úgy megdöngetem ahogy kell, de van hogy annyira belejön hogy elélvezésig csinálja, és olyankor úgy otthagy, felizgulva.. Ez benne az izgalmas sose tudom jól járok vagy nem....
2022. jún. 13. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Mert látsz egy meztelen csajt? Aki ráadásul kívánós, be van indulva? Na ezért, az is szexi ha egy csaj meztelenül van :)
2022. jún. 14. 02:34
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!